Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel tuti...

Ezzel a módszerrel tuti fogyni fogok, de a bőröm lógni fog?

Figyelt kérdés

Reggelire főtt zöldségek vagy reformkenyér gyümölcs stb, ebédre azt eszek amit anya főz, vacsira pedig megitncsak zöldségek, gyümik. Nem iszok üditőt és nem eszek édességet. Ezzel a modszerrel 4 éve fogytam 20 kgot de akkor megnyult a bőröm is, és narancsbörös vagyok. Ezért leszeretnék adni még 10 kgot de ugy hogy közben napi szinten fél orát tornázok( egyre növelni fogom csak az elején nem akarom megeröltetni magam) Így nem fog a bőröm se logni igaz?:) a válaszokat előre is köszönöm a zöld kéz garantált.:)

18 éves lány most 69kg:)


2013. dec. 9. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

18 évesen még elég fiatal a bőröd ahhoz, hogy regenerálódjon, nem tudom, mit tornázol, de szerintem heti 1-szer iktass be egy feszesítő tornát pl. callanetics-et, de a neten is vannak rá jó gyakorlatok

[link]


[link]


Sok sikert! :D

2013. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!