Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mindig a csontkollekciók...

Miért mindig a csontkollekciók akarnak fogyni?

Figyelt kérdés
Néha már már röhögőgörcsöt kapok, mikor meglátok egy két kérdést amiben a fogyásról beszélgetnek olyanok akik tök jó alakkal és súllyal rendelkeznek és mégis még jobban le akarnak fogyni. Versenyt rendeznek a fogyásból, csoportot is csinálnak facebookon belőle, majd kíváncsiságból rákattintok a linkre és azt látom hogy full sovány az összes, csak néztem mi ez. Egyszerűen nem értem, azt a pár dekát akarják leadni amit a pufi rizs zabálással felszedtek? Nem sértésből kérdezem, csak kíváncsiságból, mert nem értem. Én tavaly önerőből 20 kilót fogytam, mert tényleg kövér voltam. Sokan örülnének ha egy 10est leadhatnának, vagy egy 5öst, mindennek akarat és idő a kérdése, sokan nem érnek rá, de vannak olyanok akik a hülyeségekre tényleg nagyon ráérnek, nem tudnak a nagy szabadidejükben mit csinálni, apucit és anyucit nem érdekli, ők meg jól elvannak, egyszerűen nem értem.

2013. dec. 11. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert aki kövér, úgyis látja magán ;) ő nem fog képet feltenni, hogy fogynom kéne??
2013. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is tagja vagyok jó pár ilyen csoportnak a facebook-on, pedig eszemben sincs fogyni :D Ellenben néha nagyon jó recepteket találok így, meg ötleteket, hasznos tud ez lenni.
2013. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert semmi izom nincs rajtuk, így nem elégedettek az alakjukkal. És nálunk, nőknél ez egy berögzült hülyeség, hogy fú nincs jó alakom, ezek szerint akkor valószínűleg kövér vagyok. Ergo fogynom kell.

Jómagam is estem már ebbe a hibába, és addig ment, míg elő nem bukkantak a csontjaim. Nem meglepő módon még mindig nem volt jó alakom...:D


Meg persze mindenhonnan az jön, hogy akkor vagy szép, ha sovány vagy és egy zsír nincs rajtad.

2013. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*egy deka
2013. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha egyszer majd látsz egy jó nőt, akkor megérted, hogy mit akarnak leadni az általad csontkollekciónak titulált csajok.
2013. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem érted utolsó
2013. dec. 11. 22:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert csak a mérleget nézik: [link]


És ilyen kérdésekben ilyen oldalakra jönnek meg a facebookra és tök hülyeségeket csinálnak, pedig nem lenne nehéz rágooglezni és kicsit olvasgatni. Aztán fogyni fog 5-10 kilót,de b*szki fogyni nagyon egyszerű, egyél kevesebbet és fogyni fogsz ennyi a tudomány, csak amikor nem zsírból fogysz meg nem szép az eredmény akkor gondolkodnak hogy baj van, a mérleg már jó, de a tükörben még problémák vannak.

2013. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Akkor szoktam a fejemet fogni, amikor leírja egy lányka, hogy ő diétázik, sokat edz, centikben lényegesen kevesebb lett, de a mérleg többet mutat, ezt pedig mindenképpen le akarja adni.


Egyébként ahogy korábban is írták, csak a mérleget nézik, még biciklizni sem mernek, nehogy megvastagodjon a lábuk, jó alakot csak a fogyástól várják, csak semmi izom.

2013. dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan azért, mert félnek, hogy visszajönnek a kilók..
2013. dec. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2013. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!