Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI volt a legfőbb motiváció,...

MI volt a legfőbb motiváció, hogy letudtatok fogyni?

Figyelt kérdés
Kutatást végzek elhízottak között. Mi az ami a leginkább motivált, hogy lefogytatok? Mi volt az utolsó csepp? A fő motiváció érdekel és, hogy azóta miben változott meg az életetek.
2013. dec. 12. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Diabetes.Előre vetített végtag elvesztése stb.Nem kell megvárni amig az életkor és a testsúly együttesen megbetegít.
2013. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 45 kg-t fogytam. Egyetlen motivációm volt, nem akartam úgy kinézni ahogy akkor.


Az utolsó csepp a fürdőruha próba volt. Egybe részest választottam, hogy takarjam azt amit kell. Hát akkor jöttem rá, mennyire rossz a helyzet. Nem hogy nem takart, hanem egyenesen rám ordított a tükörből, hogy ő nem ilyen testre készült. Amíg le nem fogytam, vízpart közelébe se mentem.


Két terhesség alatt rakódtak rám a kilók, 4 év kemény munkájával ment le, a gyors fogyásba nem hiszek.

Ennek 10 éve, azóta tartom a súlyom, + 0-5 kg ingadozik csak.


Hogy miben változott az életem? Rájöttem, hogy attól hogy gyerekeim vannak, mellette még nő lehetek. Magabiztosabb, határozottabb lettem, és el tudom fogadni önmagam.

2013. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A motiváció az volt, hogy alig bírtam a lépcsön felmenni.


Az utolsó csöpp meg az, hogy azt mondták, hogy olyan vagyok, mint a húgom.

2013. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Az utolsó csöpp meg az, hogy azt mondták, hogy olyan vagyok, mint a húgom."


Ez a legjobb válasz!!!

2013. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, azt kihagytam, hogy én voltam mindig a vékony, ö meg fiatal korától kövér volt - EZÉRT volt annyira jelentös ez az állítás!
2013. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A motiváció mindig TE legyél..ne más, akkor nem veszted el a célod.Csak nézz bele a tükörbe és ha nem tetszik a látvány változtass, ennyi az egész..
2013. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel én sose voltam vékony (csak kb 2. osztályig), így már nagyon meguntam a helyzetet, meg az állandó fogyózást.

Körülbelül 1 éve határoztam el, hogy na elegem van ebből az egészből, hogy állandóan fogyózok 1-2 hónapig, aztán vége... Na meg persze sose volt pasim. (Most sincs, de az már inkább rajtam múlott.:))

Nem volt meghatározott időkeret, csináltam. Mert tudtam, hogy egyszer úgyis elérem a célom.:)

Sikerült megszabadulni fél év alatt 14 kg-tól.


Miben változott az életem?

Mondjuk úgy, hogy eddig nem érdekelt a külsőm. Igaz, 9-10 évesen kit érdekel. Aztán már olyan 14 évesen kezdett zavarni. (most vagyok 18)

Talán emiatt visszahúzódóbb voltam, nem volt önbizalmam. Fiúk terén se, ezért nem is ismerkedtem senkivel. (Pontosabban senki nem ismerkedett velem, pedig arcra egyébként nem vagyok gáz...:D)

Most ez megváltozott, és úgy átlagban az emberek is máshogy állnak hozzám.

Még múltkor elmélkedtem is, hogy volt olyan, hogy azt hittem, SOHA nem leszek vékony, és így fogom leélni az életem hátralévő részét, hogy állandóan zavar a súlyom.

Most meg mintha ez az elmúlt 9 éve csak egy hosszú rémálom lett volna, egy távoli álomkép.:)

2013. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!