Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok ha egészséges...

Miért nem fogyok ha egészségesen táplálkozom és keveset, csak akkor fogyok ha koplalok?

Figyelt kérdés

Eddig tapasztalataim szerint csak akkor fogytam ha éheztem ha koplaltam hetekig ha éreztem hogy éhes vagyok, de mivel egészségtelennek tartottam és féltem a jojó efektustól így bele vágtam egy egészséges táplálkozásba amin cukrot nem fogyasztok és több gyümölcs , zöldség, hús.

De egy grammot sem fogytam 1 hét alatt!

Mondjuk nem is nagyon voltam éhes napi ötszöri étkezés mellett.

És rengeteg házi zsíros tejet ittam, lehet ez volt a baj?

Mi lenne ha csak tejet innék napi 5 alkalommal evés helyett?

Valamit be kell tartanom hogy lemenjen 20 kg és tartsam a súlyomat, de ha nem fogyok semmit akkor elkeseredek és neki állok zabálni.



2013. dec. 25. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg fogyni akarsz,akkor még a mostaninál is sokkal kevesebb kalóriát kéne elfogyasztanod
2013. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

zsíros tej sztem semmiképp nem jó,mozogni miért nem mozogtál?

én mindig akkor fogyok ha sportolok mellette.

van a turbó d,sztem azt probatld ki,nekem legalabbis bevált.

2013. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Olvastam arról sokat ha valaki edz tornázik gyakorlatokat végez akkor az izomzat húzódik összébb de nem a zsír ég.

Ha valaki elkezd koplalni és nem annyit eszik akkor is az izomzatból veszít .

Akkor mondjátok már meg mitől lehet fogyni?

Ha egy 80 kg nő lefogy koplalással 50 kg-ra az nem létezik hogy annyi izmot veszítsen ha előtte hájas volt most meg nem.

2013. dec. 25. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
1 hét alatt ne is várj csodát! Majd akkor panaszkodj, ha hónapok alatt normál, egészséges étrend mellett, mozgással sem tudod megformálni a tested. Az ilyesmihez idő kell, nem pár nap.
2013. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Diétában nem nyerő a gyümölcs (fruktóz). A tejre meg nem is tudok mit mondani...
2013. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dr filippo ongaro ***** válasza:
Csak akkor fogsz tudni fogyni ha ismered az ételeket és fogyasztásuk szerinti étrendben állítod össze annak megfelelően mit akarsz elérni.A FOGYNI VÁGYÓK NYUGODTAN EHETNEK GYÜMÖLCSÖT, SŐT KÖTELEZŐ!!!!És edzeni is megkel tanulni, nem nehéz zsírégető edzést végezni csak tudni kell hogyan.
2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tejben növekedési hormon van. Jó kis hízókúra.

Felejtsd el! Bociknak való.

2013. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennyit a tejről:

[link]

2013. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs zsírégető edzés,csak zsírégető étrend! A gyümölcsben pedig fruktóz van,amit az izmok nem tudnak energiaként felhasználni! A máj tud max. 50 grammot tárólni belőle!
2013. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A tejjel nagyon mellé nyúltál, mint 'egészséges táplálkozás'. A tej miatt a közelében sem voltál, persze hogy nem tudtál fogyni.


Mellette ment még valami keményítő (rizs, búza, kukorica, krumpli) ? Gluténnal, mert azajó :)

Csak nem éppen fogyókúrás :)

2013. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!