Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, van egy kis...

Vazul12 kérdése:

13 éves vagyok, van egy kis felesleg a pockomon és szeretném leadni. Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Rendszeresen heti 5-ször 1.5 órát úszok minden nap biciklizek mégis van egy kis felesleg a pockon , hogy tudnám ezt leadni?
2013. dec. 28. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy.fogadd el magad!
2013. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: talán hadd döntse el ő, mit csinál a saját testével...
2013. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Legjobb, ha csak száraz magokkal eteted a pockodat, kenyeret nem adsz neki, gyümölcsöt, zöldséget is csak ritkán.
2013. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csinálj felüléseket meg hasizom gyakorlatokat vmint figyelj az étrendedre.
2013. dec. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az étrend határozza meg a fogyást.
2013. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt olvastam mindegy mit eszel csak az nem mindegy , hogy ikor eszel...igaz ez?
2013. dec. 28. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
nem igaz
2013. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amit az eggyik helyen tiltanak a másik helyen alapvetőnek tartják : - gyümölcsök és zöldségek


- tej és tejtermékek


- hús, dió, és egyéb fehérjében gazdag élelmiszerek


- teljes kiőrlésű élelmiszerek, mint például a teljes kiőrlésű kenyér és gabonafélék. szerintetek ezeket szabad?

2013. dec. 28. 11:51
 9/10 anonim válasza:

Figyelj,én 13 évesen nem javaslom neked azt,hogy megvonj dolgokat a szervezetedtől.

Szerintem az is elég,ha nem eszel chipset,csokit(kivéve étcsoki)és üdítőitalokat,mert ezek amúgy se egészségesek.Minden másra a szervezetednek még szüksége van ahhoz,hogy fejlődni tudjon.

Esetleg még azt tudod csinálni,hogy lefekvés előtt 2 órával már nem eszel semmit vagy vacsorára már csak mandarint eszel(de abból bármennyit)

De amúgy meg legyen meg minden étkezés és sokszor egyél keveset.

Meg ahogy előttem is írták hasizmozzz egy kicsit.

Szerintem ennyi is bőven elég lesz ahhoz,hogy lemenjen a hasad,mert kövér biztos nem vagy ennyi mozgással:)

2013. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha a hasadra akarsz koncentrálni, akkor csinálj minden nap 50-50 felülést és pár hét után már látod a változást.én is 13 éves koromban a hasamra kezdtem hízni és mindennap csináltam 2 szer 50 felülést és így ment le. ha elérted a célodat, utána mindennap 50 felülést csinálj. megerősíti a hasfaladat és lapos lesz a hasad.
2014. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!