Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék a hasamról?...

Hogyan fogyhatnék a hasamról? Milyen diétával? Milyen gyakorlatokkal? Felszaladt pár kiló! 15l

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Az a helyzet hogy április-május környékén elhatároztam, hogy szép testet akarok és edzeni akarok.

Akkor viszont teljesen lapos volt a hasam és attól féltem, hogyha elkezdek edzeni akkor nagyon sovány leszek (mostmár tudom, hogy hülyeség) és nem szerettem volna azért csontkollekció lenni.

Úgyhogy hízókúrába kezdtem hogy "legyen miből dolgozni"..életem legnagyobb hülyesége volt mert a kis pocakomat azóta sem tudtam leadni, bár bevallom hogy nagyon nem próbálkoztam és nem is tudtam hogyan.


De most elegem lett! Le akarom adni a hasam aljáról azt a kis úszógumit! Tényleg nem híztam máshova csak az alhasamra. Nem nagyon tudom hogy mennyi lehet, de szerintem 2-3 kiló mivel csak az alhasamnál lett egy úszógumim. De nagyon zavar. A derekam vékony azzcj nincs bajom tényleg csak oda alulra híztam. Ha nagyon teleeszem magam akkor eléggé kiáll alul a hasam és undorító! :(


Leírom, hogy miket szoktam enni:


Kenyér:fehér, barna

Sajt

Sajtkrém

Margarin

Szalámi

Baromfisonka

Ketchup

Virsli

Joghurt

Csoki (legnagyobb gyengém :/)

Keksz

Teasüti

Cukorka

Szaloncukor

Tojásrántotta

Zöldségek

Gyümölcsök

Gyümölcslevek

Pástétomok

Pirítós

Pizza

Hamburger

Spenót

Csirkemell

Lasagne

Tea (most rászoktam a zöld teára cukor nélkül a cukrozott gyümölcsös helyett )

Kakaó

Ásványvíz

Cukros üditők

Melegszendvics krémek


Most ezek jutottak eszembe de biztos van még valami. Ezen kívül főtt ételt eszek. Amit anyukám csinál és amit a koleszban kapunk. Arra gondoltam hogyha a menzán valami hízlaló van akkor csak felét eszem meg. Van ennek értelme vagy nem ér semmit?


Tudom, hogy az étrendem borzasztó de simán le tudok mondani valamiről, ha az segít közelebb jutni a célhoz!


Mit egyek? Mit igyak?


Hogyan eddzek? Konditerembe nem tudok menni és futni sem tudok mert nagyon fájnak a térdeim!

Ezenkívül mindent szívesen csinálok! Szeretek gyakorlatokat csinálni, biciklizni stb.. :)


Segítsetek légyszives! Tulajdonképpen nem csak a feleslegről van szó. Szeretnék egészségesebben élni!

Azt kihagytam, hogy nagyon szeretem a répát nyersen! Nem tudom hogy ez segít-e! :D


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. dec. 29. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Van néhány hiba a felsorolt ételek között,pl.a cukros üdítők,szaloncukor,csoki.Jó ha szereted a répát,mert nagyon egészséges,egyél belőle nyugodtan.Ezenkívül a húsok mellé ne krumplit egyél vagy kenyeret,hanem inkább rizst!Attól függ milyen menzás kaját adnak.De lehet,hogy jobb lenne,ha otthon egészségesebb ételeket ennél,halat,főzelékeket.Ja és ne fehér,hanem barna kenyeret egyél inkább!A teát idd lehetőleg cukorral vagy csak kevés mézzel!

Mozgásnak az aerobicot ajánlom,nagyon jó hasizomgyakorlatai vannak pl.Jane Fondának!Érdemes rákeresni a nevére!

A biciklizés is nagyon jó.Sok sikert!:)

2013. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocsi elírtam:

A teát lehetőleg cukor nélkül vagy kevés mézzel idd!

2013. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon sokat segítettél! :)

Tegnap raktam egy kis mézet a teámba de utána már nem mivel fölösleges kalória..nem is éreztem az ízét.

Régen aerobikoztam négy évig szerintem az menni fog!

Viszont itt gyiken írta valaki hogy a hasizomgyakorlatok feleslegesek, mert a zsír alatt ugyan kockás lesz a has de a zsírpárna attól még nem megy le.

Úgyhogy nem tudom de ez szerintem hülyeség..:/

Annyiből vagyok jó helyzetben hogy 'kibírom'. Nem zavar ha fáj a hasizmom.

Még nyár utolsó hetében egy nap alatt megcsináltam 700 felülést 100-as sorozatokban..az durva volt de nem történt semmi..nem is tudom mit gondoltam majd biztos 1 nap alatt lefogyok. ><


Köszönöm! :)

2013. dec. 29. 11:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi nem jó ezek közül a kaják közül?

Fehér kenyér, sajt, sajtkrém, margarin, szalámi, ketchup, virsli, joghurt (esetleg ha natúr, akkor oké), csoki, keksz, teasüti, cukorka, szaloncukor, gyümölcsöt csak keveset egyél diéta alatt, pástétom de jó, pirítós kenyértől függ, pizza, hamburger, lasagne, kakaó, cukros üdítő, melegszendvics krém.

Mi maradt...?:D Baromfi sonka. Bár a feldolgozott kaját nem a legjobbak, szerintem ez még elmegy. Barna kenyér. Natúr joghurt. Tojásrántotta, nagyon kevés olajjal jó, de inkább olivaolaj legyen, vagy kókuszzsír. Zöldséget ehetsz minden mennyiségben, gyümölcs csak mértékkel. Csirkemell nagyon jó. Kakaót ha akarsz, inkább a holland, cukormentes legyen. Ásványvíz, cukor nélküli tea jó.


Ha betartanál egy szálkásító diétát, vagy legalábbis igyekeznél, akkor 3 hét alatt eltűnne ez a pár kb.


Na de lényegében törekedj arra, hogy minél több fehérjét egyél. Sok hús, sok hal, tojás, este túró. Sajtból csak a sovány sajtok a jók. Én pl szendvicsre sovány sajtkrémet kenek vaj helyett.

Szénhidrátból egy moderált mennyiséget egyél. Köretnek kevés rizs, a csirkéhez. Suliban barnakenyeres szendvics zöldséggel, reggel rántotta, szintén zöldségekkel. Ebédre kevés rizs jó sok hússal, vacsira saláta hallal pl.

Lefekvés előtt 1-2 órával meg túró.


Akár minden nap, de heti 4x biciklizz 1 órát.

Mellette heti 3-4x erősíts, dolgoztasd meg az izmaid.


Inni víz, vagy cukormentes tea.

2013. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hasizomgyakorlatot felesleges csinalnod,ha zsír van a hasadon.

a kajan kellene változtatnod.

2013. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

50-52 kiló szeretnék lenni most 56-57 vagyok kb. 170cm magas vagyok. Szóval ha a hasam lefogytam akkor nem feltétlenül állok meg.

Viszont remélem ennyi fogyástól nem lesz vékony, csontos arcom! :/

2013. dec. 29. 12:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Felüléstől tényleg nem tűnik el a zsír.:)

És felesleges annyit csinálni.

2013. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Az étrendemen mindenképp változtatok..melegszendvicskrémet biztosan nem ezek miután eloltastam a doboz hátulját..sertéstüdő. :/ De még rengeteg rossz kajától meg akarok szabadulni. Nem hiszem hogy a McDonalds-ban fogok enni miután arról is olvastam. A cukros üdítőket is el akarom hagyni..igaz szinte csak kólat szoktam inni de akkor lekorlátozom max. havi 2-3 pohárra. Krumplit köretnek nem nagyon szoktam enni nem vagyok oda érte. Van kókuszzsírunk anya szokott azzal főzni csak az a bajnem mindig! A fehérjéket nagyon szeretem..a tojást, a sovány húsokat. Az előnyömre válhat hogy kövér húsokat szinte soha vagy nem eszek. Maximum kolbászt, szalámit.

Edzeni mindenképp fogok..heti 5 tesink van de tudom hogy ez kevés.

Viszont azt sajnos nem mondhatom meg a menzán hogy mit készítsenek! Akkor már inkáb kevesebbet eszek belőle! :/

2013. dec. 29. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Margarin meg kenyér..?


Miért eszel húson és zöldségeken, gyümölcsökön kívül mást?

Ne érezd azt, hogy a teasüti vagy a hamburger a szádba való, mert 2-3 éves korára az embernek ki kéne nőnie, hogy mindenfélét a szájába vesz. :)

2013. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ennek a válasznak most sok értelme volt!
2013. dec. 29. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!