Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen büntetést ajánlotok...

Milyen büntetést ajánlotok akkor, ha nem fogyok az új évben?

Figyelt kérdés
Az újévi fogadalmam az lesz, hogy fogyókúrázom, mert van rajtam kb. 7-8 kiló plusz, és ha legalább fél kilót nem fogyok minden héten, akkor valami büntetést végre kell hajtsak.Semmi nem jut eszmebe, szóval bármilyen ötletet szivesen várok, és majd válogatok közülük.Elég idős vagyok a fogyókúrához, márciusban 17 éves leszek, és nem táplálékmegvonással, hanem normális étrenddel, és sporttal fogok lefogyni.Normális és megvalósítható ötleteket várok, olyanokat amelyeket ha egyszer meg kell csináljak többet biztos nem szeretném megcsinálni és ezért jobban fog motiválni a fogyás.Lehet hogy nem büntetéssel kéne motiváljam magam, de most ez jutott eszembe és meg is valósítom.

2013. dec. 30. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyet. Elég büntetés lesz, hogy gyötörnek a pluszkilóid.
2013. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, már elég régóta gyötörnek, és már többször vágtam bele a fogyókúrába, de legkésőbb 3 hétig bírtam a normális étrendet.A sportot folytattam azután is, de nem bírtam megállni hogy ne zabáljam tele magam csipsszel vagy csokival, és így halálra volt ítélve az egész diéta.Most ezt szeretném elkerülni, mert talán ha tudom hogy büntetés vár rám ha nem tartom be a normális étrendet, akkor talán nem fogok zabálni.Ezért találtam ezt ki.
2013. dec. 30. 20:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Kaktuszba kell ülnöd!
2013. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 intrepid ***** válasza:
Elverem a popsidat.
2013. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp édeségre vágysz,akkor inkább igyál meg egy protein turmixot! Tök finomak vannak és sportolás mellett amúgy is célszerű használni.
2013. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egész éjjel fent kell lenned és leírnod 1000-szer h többet nem zabálok....
2013. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is elfenekelés párti vagyok.
2013. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy pókot
2013. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a boltban nem szégyenkezel, amikor felpakolod a csipszet a szalagra? lesülne a pofámról a bőr, ha valaki meglátná, hogy én ilyesmit vásárolok
2013. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél valami undorítót. Egyik nap olvastam hogy egy csaj úgy fogyott le az islerről hogy bekente ecettel és le kellett gyűrnie bármilyen rossz is volt az íze, na azóta rá se bír nézni.
2013. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!