Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyi lenne hogy fiú vagyok...

Annyi lenne hogy fiú vagyok és a hasamról lenne szó. Na szóval hogy olyan mintha duci lennék, mert a hasamon egyáltalán nem sok hanem csak kevéske zsír van. Szóval nincsenek has kockáim hanem ilyen picit zsírosabb . Értitek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 175 centi és 65-67 kiló, és valahogy le szeretném küzdeni ezt a kisebb zsír réteget, mert hát egyébként izmos a hasam kockáim is vannak csak a zsír alatt.. És azt szeretném ha 15/16 éves koromra ez eltűnne és megjelennének helyette a kockáim.. Na és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tüntessem el? Mit csináljak? Zsírt kéne égetnem valahogy vagy mi ? Ötletek ?
2014. jan. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

kardio edzés,szépen eltűnik a zsír és jönnek a kockák

lány vagyok,régen én is ezt rontottam el,edzettem a hasamra,de nem égettem a zsírt így nem volt sok eredmény

persze figyelj az étkezésre is,és igyál sok folyadékot(víz,cukor mentes gyógyteák stb)

2014. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2014. jan. 1. 19:14
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉS milyen kardió edzés "tervet" kövessek? Azaz milyen gyakorlatokat végezzek hogy? Esetleg tudnál tanácsokat adni ?
2014. jan. 1. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb amit tehetsz,az a futás,biciklizés,úszás,mivel vidéki vagyok ezeket nagyrészt kihagyom,a közmegvilágítás pocsék,ilyen télen az ilyenek szóba sem jöhetnek,úszásra meg nincs lehetőségem,videókat szoktam végig csinálni.

Döntsd el,hogy neked melyik lenne a legjobb,ha a videók mellett döntesz akkor itt tudsz keresgélni a kategóriák között,kipróbált videók,le van írva,hogy melyik mennyire jó,miből állnak.

Sok sikert:)

[link]

2014. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:))
2014. jan. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!