Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci Kismamák! Mikor kezdett...

Duci Kismamák! Mikor kezdett nőni a pocakotok? Elég nagy hasam van, és még nem látszik semmi . Lesz nekem valaha is gömbölyű vagy inkább csak kifeszül a zsír? 89 kiló,166 centi vagyok, és 16 hetes .

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

szia nagy súlyom van és nekem a 21. héttől kezd látszódni hogy szépen kerekszik a pocim :) én is féltem hogy nem lesz de most már rohamosan nő :)

24hkm

2013. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is nagy volt a hasam, nekem olyan 20. héttől látszott rendesen.
2013. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd csak elkezd nekem is kerekedni. :) Köszönöm Nektek!!
2013. dec. 30. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia èn 165 79kg vagyok 16 hetesen màr èn ès a pàrom làtta, mert kemènyebb volt ès olyan formatartóbb màs mèg nem vette èszre, vagy nem szólt, de elöl van a mèhlepèny....
2013. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tesom hasonlo alkatu mint te.

rajta 26 hetesen mar egyértelmüen latszott hogy ott bizony baba van.

én magasabb vagyok és inkább fenekes combos alkat de 85 kg. rajtam is csak a 20 hét utan kezdett latszanai hogy nem csak belaktam. most 29 hetesen egyértelmű de egy bő felsőben nem látszik. nem mondanam meg h már a 3/4énél jarok. Szoval alkat függö. ja nekem is elöl van a lepény.

2013. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked is ugyanúgy lesz gömbölyű pocakod,de csak még fiatal a terheséged még. 20-23. hétől gömbölyödsz majd babátol
2014. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem :) Köszii :)
2014. jan. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!