Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód váltás! Nem tudom,...

Konita kérdése:

Életmód váltás! Nem tudom, hogy induljak, segítettek?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!


Kérlek segítsetek, fogyókúra miatt úgy döntöttem,hogy a sport mellett étkezési életmódot is váltok. Abban kérem segítségeteket,hogy ez könnyebben menjen egyszerű, gyors, finom, olcsó receptjeiteket. Köszönöm szépen.



2014. jan. 9. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ezek direkt ehhez jó receptek! :)

2014. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Lugositas! Elso korben eleg, ha veszel par teat (en zoldet iszom) es iszod egy nap 2-3 szor 1-1-1 filterbol.


Ez elnyomja az ehsegerzetet. Ha eg a gyomrod, mert kajas vagy. Ne a chipsed vedd elo, hanem igyal egy keseru teat. Probald ki! Szo szerint csodakra kepes. Ha csak ezt betartod, akkor mar heti 50 dekaval beljebb leszel.


( En mar akkor is zold teat iszom, ha szar a gyomrom es masnapos vagyok! :D )

2014. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehát lúgosítás nem is létezik (nincs biológiai értelme) ha pedig teázik, mellett még ugyan úgy eheti a megbetegítő ételeit és hízhat.


Ha pedig evés helyett teázik, azzal legyengíti magát. Én nem értem miért nem esznek az emberek inkább olyat, amivel nem gyengítik le és betegítik le magukat. Tea az kevés, bár nyilván jólesik egy étkezés előtt/után.

2014. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a zold tea segitett a legtobbet az eletmodvaltasomnal es erdekes modon az maradt meg. De az is lehet, hogy ez csak ram hat. Masra meg semmilyen szinten. Szerintem ha ram hallgatsz, azt eszel, amit a fitness oldalak ajanlanak! ;D
2014. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen gyógyászatban, életmódban nem tulajdonítunk a zöldteának nagy jelentőséget.. senki sem attól lesz beteg, nem attól gyógyul meg, nem attól lesz erős vagy egészséges.. de ha neked úgy érzed segített..


Szóval linkeltem a keto.hu-t, ott olyan receptek vannak amiket fogyasztva csökken a szervezetünk gyulladásszintje, jól lehet lakni, nem okoznak beteges elhízást.. és lehet inni hozzájuk teát, természetesen.

2014. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket és a teázást is. Sajnos a teát nem igazán szeretem, így azt ritkán iszom.

Én az életmód váltást úgy gondoltam,hogy az ételeimet egészségesre cserélem és sportolok. Én úgy gondolom csak így lehet fogyni.

2014. jan. 10. 06:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Dicséretes hozzáállás. :-)
2014. jan. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!