Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállni az evést?

Hogyan lehet megállni az evést?

Figyelt kérdés
oké, hogy fejben dől el.. de más segítség mit egyek ami nem hízlal? 47 kg vagyok és 157 cm. ez ideális?
2014. jan. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

47 kg, nem tűnik rossznak.


Amúgy miért kellene megállni az evést? Ha nem eszel meghalsz.

2014. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta, hogy egyáltalán nem eszik, szóval éhenhalásról itt nincsen szó, kedves első.

A kérdező arra gondolt, hogyan állja meg az evést akkor mikor már "túl lép a határon."

Hát, ez akarat kérdése.

Nem rossz egyébként, nekem is hasonló paramétereim vannak és jó testem van.

2014. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet megállni az evést?"


Leírom, nem kell megállni az evést, pont. Ez ilyen modern divatos nézet, hogy meg kell állni az evést. Nem, az ember éhes, eszik, majd nem lesz éhes.


Az hogy közben sokan elhíznak, egyszerűen a gabonafogyasztás és a tejtermék fogyasztás, cukrozott ételek miatt van. (ezekből következnek 70-80%-ban az elhízós hormonbetegségek).


Na most, ennyi tudom hogy ezek az olcsó ételek, de sajnos ezek 'műkaják' :S

2014. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ötlet lehet arra, hogy kiszámolod (tápanyag szinten) hogy a saját testalkatodhoz és célokhoz (fogyás vagy csak szinten tartás) mennyi ételt kell, és egy étkezésre csak annyit készítesz/veszel magad elé és tudod, hogy csak ennyit lehet. (Bár ehhez számolni kell, meg gondolkodni, kaját készíteni.)
2014. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!