Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan étrendet/életmód program...

Olyan étrendet/életmód programot bemutató blogot vagy honlapot ismertek, ami csak pár kg leadásához kell?

Figyelt kérdés

Nem az a célom, hogy leadjak hirtelen több kg-t, kb 2-t szeretnék (176 cm vagyok és 55 kg), de azt állandó szinten tartani utána. Viszont neten csak olyan étrendekbe futok folyton, ami nagy fogyást ígér, és csak rövidebb időszakra szól, én viszont hosszútávra szeretném, mondhatni egész életemre. Tehát ami nem igazán lemondásokkal jár, hanem egyszerűen egészséges.

Emellett persze sportolni is elkezdtem, de jó lenne a táplálkozáshoz is valami útmutatás. Remélem jó kategóriába írtam a kérdést.

22L


2014. jan. 16. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egyél kevesebb édességet(ha sokat eszel) helyettesítsd zsoldséggel vagy gyumolcsel, ne egyél sok zsirtartalmu kaját, ha eddig foztel rendes olajon, helyettesídsd oliva olajjal... és naponta egyél meg 1-1,5 G/KG szóval olyan 70gramm fehérjét
2014. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a www.shop.builder.hu-t ajánlom.
2014. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!