Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő ez a terv 5 kg...

Megfelelő ez a terv 5 kg fogyáshoz?

Figyelt kérdés

168 cm magas, 47,5 kg-os lány vagyok. 5 kg-ot szeretnék leadni, kb. nyárra.

Hetente kétszer egy órás fitnesz órára, hetente egyszer úszás órára járok, ahol kb. 800-1000 métereket úszunk. Ezeket eszem: reggelire egy almát, ebédre öt falatot a levesemből, öt falatot a másodikomból (amit az iskolai menzán kapok), vacsorára két szelet tönkölybúzás kenyeret sajtkrémmel, paprikával, hagymával vagy retekkel. Inni nem iszok mást, csak ásványvizet és zöld teát.

Megfelelő ez az edzés mennyiség, és az ételek fajtái? Köszönöm válaszaitokat. :)



2014. jan. 24. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ha fogysz gusztustalan leszel ! igy is vékony vagy te kis ..
2014. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sovany vagy igy is, ekkora magassàghoz még az 52 is kevés,. Edzz semmi izom nincs rajtad. Ja és amit leirtál full szar.
2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Serdülőként 168cm és 48kg voltam, mivel a genetikám olyan, hogy egyszerre csak egy irányba nőttem. Vékony csontozatú vagyok (13cm-es a csuklóm), de még így is kevés volt az a súly.


Menj pszichológushoz, és inkább erősíts fogyás helyett.

2014. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!