Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai napomat elrontottam már...

A mai napomat elrontottam már így reggel. Jól teszem, ha a nap hátralevő részében csak sok nyers káposztát, répát eszem, később 1 almát?

Figyelt kérdés
Ma reggel korábban keltem sokkal, mint szoktam. Meggondolatlanul megettem másfél tömör, nehéz zsemléből készült melegszendvicset. Fehér lisztből készült zsemle, rá párizsi, vaj, sajt.
2014. jan. 28. 08:20
 1/9 A kérdező kommentje:
A melegszendvics összesen 680 kalória. Visszaalszok még. Kezdődjön alvás után a napom, és felejtsem el a korán reggeli elgyengülést?
2014. jan. 28. 08:21
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze lefutom ma is a szokásos 1 órámat. Nem vagyok magammal túl szigorú, ne értsetek félre. Tudom, hogy 1 alkalom belefér. Csak az a baj, hogy tegnap is eléggé elcsábultam, a tegnapi napom is kudarcba fulladt. Az előzőek rendben voltak.
2014. jan. 28. 08:23
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Az ember hús, zöldségevő.


A káposzta, répa és az alma is belefér (zöldségek, gyümölcs)


Mellette meghalt állatokat is célszerű lenne fogyasztani, ugyanis igen nehéz hosszú távon hús (zsír, fehérje) nélkül élni. Bár nem lehetetlen. Ajánlott lenne.

2014. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy alszol, nem lesz semmissé ...így hevered ki a depit? :D


Két nap se gáz egyébként.

2014. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis hogy hoztál össze 680 kalóriát egy melegszendvicsből? Valamit nagyon elnéztél.
2014. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VWXYZZS ***** válasza:
Simán össze lehet hozni. Amúgy meg itt a felfogással, hozzáállással és a hozzáértéssel komoly gondok vannak ahogy látom.
2014. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem rontottál el, ekkora butaságot.

Semmi bajod nem lesz attól, hogy egyszer megeszel egy melegszendvicset, ne hülyéskedjél már.

Utálom ezt a pattogást, ami mindig itt megy "jajj, bűnöztem, úristen, most mi lesz...?" - SEMMI!

2014. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, de ettől a 2 szendvicstől már életed végéig kövér disznó leszel, ha minimum 1 hétig bármi mást is meg mersz enni... -.- De most komolyan, ennyire tudatlanul hogy lehet diétázni? Talán ha normális napirended lenne, nem összevissza időpontokban ennél és aludnál, akkor hatásos lenne a diéta. De ha csak a kalóriaszámolgatás megy, annak úgy semmi értelme.
2014. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy a nap további részében főképp fehérjét fogyassz+zöldségek, a gyümölcsöt hanyagolnám.


Alapjáraton nem eszel túl keveset? Lehet, hogy a nagymértékű kalóriadeficit miatt törnek rád ilyen falási rohamok.

2014. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!