Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó diéta ha egész nap csak...

Fanna67584 kérdése:

Az jó diéta ha egész nap csak narancsot eszek bármennyit amikor csak éhez vagyok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igazából igen jó diéta mert fogyni azt fogsz DE (bár tudom ilyenkor semmit se ér a duma meg én se valami full egészséges diétával fogyok de fogyok) szal hülyén fogsz kinézni és amint elkezdesz enni minden vissza jön ha csak nem sportolsz mellé mondjuk napi 4 órát akk talán nem hízod vissza
2014. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat sportolna (már ha bírná), az csak tovább rontana a fehérjehiányán és felgyorsítaná a nélkülözhető izmok bontását... Igaz, én (elég logikusan) feltételeztem, hogy nem visz be elég fehérjét a narancsból... De ha bevisz, akkor kell is a sport, hogy a kegyetlenül sokezer kalória mellett fogyjon :D Valamiből pedig akkor is lenne hiánya. Szénhidrátból speciel nem.


Kérdező, ne kezdj véletlenszerű diétákba, ha nem vagy tisztában a test működésével és igényeivel. Ne bonyolítsuk, nézzük csak a makrotápanyagokat. Szükséged van elegendő zsírra és fehérjére. A narancs nem valami jó forrása ezeknek, de ez igen eufémisztikus fogalmazás.

2014. febr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden olyan táplálkozás rossz, amiben csak néhány élelmiszer található meg; ha csak egy, akkor meg főleg.
2014. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem a diéta allatra írtam a rengeteg sportot hanem utána ha elkezd enni és megakarja őrizni az "alakját" az nehéz lesz ilyen hirtelen váltással ezért írtam hogy max akkor lenne elképzelhető hogyha iszonyat sokat sportolna UTÁNA
2014. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz jóllakni tőle, sőt, mivel savanyú, csak még éhesebb leszel, a fogaid meg elrohadnak. Ja, mellesleg éhen is halsz, mert cukron meg minimális c-vitaminon kívül semmi tápanyag nincs benne.
2014. febr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!