Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Hízhattam...

Lehetséges ez? Hízhattam ennyit egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap elgyengült a nem létező akarat erőm, és disznó módjára zabáltam. Azon felül, hogy jelenleg undorodom magamtól, a mérleg is gonoszkodik, ha mondhatom így. A tegnap reggeli súlyomhoz képest ma körülbelül egy kilóval több voltam. A hasam is nagyobb. Ami úgy igazán zavar mindemellett, hogy még csak arra sem foghatom, hogy nem jött ki belőlem az étel; 10 darab hashajtó és másfél nap után már csak víz jön ki belőlem. Félek, pánikolok és legszívesebben leszabdalnám magamról az összes hájt. Lehetséges, hogy egy nap alatt fel szedtem 1 kilót?
2014. febr. 19. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te tudod, megettél-e 9000 plusz kalóriát... Persze vízmegkötés is van és hasonlók.
2014. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

1 kg az semmi, ennyit simán ingadozhat a súlyod napközben is, akkor is, ha normálisan eszel.

Én nem az 1 kg miatt aggódnék, hanem a hashajtók miatt.

Attól, hogy kevesebb leszel x kg-val még nem biztos, hogy jól fogsz kinézni. Nem a súly számít önmagában, hanem az alak, a forma, a fittség.

Hányástól nem hiszem, hogy túl fitt leszel.

2014. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Te tényleg benyomtál 10 hashajtót?


Mert akkor komoly segítségre van szükséged.

2014. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az az igazság, ha nem is 9000 plusz kalóriát, 2000-3000 ezret biztosan mehettem. Pont ezért vagyok rosszul magamtól. Ilyen még sosem történt, és most, ha a tükörbe nézek csak egy gusztustalan hájtömeget látok. Esetleg vízhajtásra valami tipp? Vagy próbálkozzak valami mással?
2014. febr. 19. 14:57
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen próbálkozz mással.


Egyél normálisan, normális ételeket és ne tegyél a szádba olyanokat amik nem oda valók.

Például a jövőben kerüld el a hashajtót, mert ez nem ennivaló..

2014. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
És mire jó a vízhajtás? Attól ugyanolyan hájas maradsz. (Már ha tényleg az vagy.) A tükör ugyanazt fogja mutatni, maximum a mérleg 1-2 kg kevesebbet mutat, de az meg úgysem számít.
2014. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Értem én, és igazat is adok, víz és hashajtással ugyan olyan hájas maradok, de a lelkemnek úgymond könnyebb, ha nem is kevesebbet, de ugyan azt a számot mutatja a mérleg. Illetve hiába maradok ugyan olyan gusztustalan, a tükörben, a hasamon mégis látszik, és ez aggaszt a legjobban. Mert tudom, egy napja még nem ilyen volt.
2014. febr. 19. 15:12
 8/24 Andizsuzsi ***** válasza:

"2000-3000 ezret biztosan mehettem"


Bár nem írtad, hogy hány éves, hány kiló és fiú/lány vagy-e, de 2000 kalória teljesen rendben van egy nap, attól nem hízol (legfelejbb nem fogysz, de még ez sem bizots). Viszont a falási roham és az, hogy a 2-3000 kalória ilyen heves reakciót váltott ki nálad arra enged következteni, hogy éhezel. Annak pedig ez a következménye.

2014. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elsősorban keress fel egy pszichológust!
2014. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igaz, ezt elfelejtettem. Tehát lány vagyok, 160/49 (vagy most már 50). A 2000-3000 kcal borzasztóan sok, főleg az én testemnek, és hogy a hasam is jóval nagyobb lett, még rosszabb érzéssel tölt el. Egyfolytában hányingerem van, és már azt sem tudom mit tehetnék. Csak vissza akarom forgatni az időt, mert attól, hogy pár napig nem eszek, még ottmarad a plusz kiló és a hordó has.
2014. febr. 19. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!