Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeporról mi a véleményetek?

Fehérjeporról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Dm-ben mennyibe kerül? Nagyon gyorsan elfogy egy zacskó?
2014. febr. 19. 22:14
1 2
 1/15 VWXYZZS ***** válasza:
Jaj hagyjál már a DM-es fehérje porral. Az egy szutyok, fele cukor. Ha normális fehérjét akarsz venni akkor szakboltba menj. Vagy rendelj a netről. Peak, Scitec, Biotech, Optimum, Dymatize. Ezek jó márkák. A DM-es csak pénz kidobás.
2014. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A másik fele meg valószínűleg szójafehérje...

A minőségi fehérje por tök jó,mint táplálék kiegészítő,de ne erre alapozd a kajálásod és nem is azért fogsz lefogyni,mert ezt iszod.A legjobb eredményt mennyiségileg meghatározott,minőségi táplálkozással fogod elérni.

2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ezek gyorsan elfogynak? Bocs, hogy így aggódok az ár miatt, csak nem akarom hogy a szüleimnek sok pénze elmenjen erre, ha netről rendelek akkor az megbízható, nem?
2014. febr. 19. 22:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Pont olyan gyorsan fogy, amilyen gyorsan iszod!


Milyen hülye kérdés ez?

Meg van határozva, hogy egy adag hány gramm, ez alapján kijön, hogy hány alkalomra elég. Számolni csak tudsz, nem?


DE NINCS szükséged fehérjeporra ahhoz, hogy lefogyj!

2014. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, nem gondoltam, hogy ettől fogyok le. Sportolok rendszeresen meg normálisan étkezem csak kéne még valami fehérje.
2014. febr. 19. 22:32
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval na, úgyértem ha eszek tojást abban van fehérje, de a sárgájában meg zsír.
2014. febr. 19. 22:33
 7/15 VWXYZZS ***** válasza:
Nálam egy 2 kilós elfogy mondjuk 2 hónap alatt. De ez teljesen egyén függő. Attól függ mennyit eszel belőle :D
2014. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam 2.35 kg elmegy egy hónap alatt,ha bedurvulok. :-) Kérdező,én azt ajánlom,hogy először költs minőségi,tiszta táplálékra,ha ez megvan,akkor jöhet a táp.kieg.
2014. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Például itt van a Biotech 2270 g. Tapasztalatból nektek ez milyen gyorsan fogy el?
2014. febr. 19. 22:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem. Ha úgy vesszünk 15000 de két hónapra az azért annyira nem vészes.
2014. febr. 19. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!