Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha nem tudok reggelire...

Baj ha nem tudok reggelire semmit enni? Egyszerűen nem vagyok éhes! Iszok egy fél liter zöld teát és ennyi. Amúgy fogyókúrázom, de ha nem tenném, akkor sem ennék. Befolyásolja ez a fogyást?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki kívülről fújja, hogy miért kell reggelizni, így nem untatnék senkit. Helyette egy tanács: ha a szilárd kaja nem csúszik le reggel, akkor igyál egy turmixot. Esetleg mehetne bele némi zabpehely is, hogy még táplálóbb legyen (beleszórod, hagyod kicsit ázni és ennyi).
2014. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Jól érzem magam, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy nem baj, hogy nem tolok le erőszakkal a torkomon ételt...
2014. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Tudom, hogy a reggeli mennyire fontos, de azért nem fogok enni, hogy utána visszajöjjön. Az szerintem egészségtelenebb, mintha kihagyom a reggelit.
2014. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen befolyásolja. Nem hiába mondják, hogy a reggeli a nap legfontosabb étkezése.

Mikor eszel este utoljára?

Nálam az volt a baj, hogy túl későn vacsoráztam, így nem voltam éhes reggel.

2014. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6kor eszem egy kefirt. ez az utsó étkezés. ha ez annak nevezhető....
2014. febr. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!