Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassan mennek le a kilók,...

Lassan mennek le a kilók, pedig diétázom, az intenzív edzéstől meg több lett a súlyom, ez így rendben van?

Figyelt kérdés

8-án lesz 2 hónapja, hogy diétázom. 170 cm vagyok, 2 hónap alatt 75 kg-ról lefogytam 73 kg-ra. Délelőtt eszek szénhidrátot, 1 szelet ch csökkentett kenyér, felvágott, sajt, zöldségek, zabpehely, lenmag, kb ilyenek. Az ebédem mindig valamilyen hús, amit soha nem rántok, köretnek mindig zöldség (párolt zöldségek, sült zeller, brokkoli tócsni, stb). Rizst, krumplit, tésztát egyáltalán nem eszek.

Vacsorára már egyáltalán nem fogyasztok nagyobb mennyiségben szénhidrátot, maximum zöldség formájában, de már gyümölcsöt sem eszek, inkább a fehérjékre koncentrálok. A főétkezések között, délelőtt ch csökkentett müzli szeletet eszek, uzsonnára joghurt, kevés olajos mag vagy nyers zöldségek, gyümölcs.

Nem szoktam csalni a diétámban, mert ch csökkentett liszttel, túróval, gyümölcsökkel finom sütit csinálok, és abból eszek hetente 1x.


Korábban hetente 2-3x végeztem hetente intenzív kardió edzést 60 percig, de most 1 hete kezdtem el mozogni az Insanity Asylumra. Nagyon durva edzésprogram, de élvezem és tetszik. Most mértem meg a súlyom és 73,4 kg, nagyon remélem, hogy ez a súlytöbblet az izomgyarapodásnak tudható be.... A derekamból lement 1 cm, de combjaim 1-1 cm-rel nőttek.

Szerintetek nem lassú egy kicsit a fogyásom? Nincs konkrét célom, hogy mikorra szeretnék lefogyni, csak csinálom és majdcsak elérem azt az alakot, amit szeretnék. Konkrét célom a kívánt súlyban sincs, hiszen nehéz meghatározni milyen súllyal lennék igazán csinos. Az tuti cél, hogy nem szeretnék csupán vékony lenni, szeretnék jó kis formát, illetve definiált izomzatot.

26/L



2014. márc. 2. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon kevésnek, lassúnak találom. Ilyen étrend mellett hónap alatt nem 2 kilót kellett volna fogynod, még akkor sem, ha nem nagy súlytöbblettel indulsz. Azt te is jól látod, hogy nem is a kiló a lényeg, hanem a centi, plusz nyilván izom is rakódhat a combodra, de a derékból 1 centi az semmi. Mindenesetre gratulálok a kitartásodhoz, de egy vérképre kíváncsi lennék. Na de hátha írnak nálam hozzáértőbbek is.
2014. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit rosszul fogalmaztam, mert az az 1 cm az Insanity óta ment le. Január óta már több cm lejött innen-onnan. De most szeretném jobban elkezdeni cm-rel mérni magam, mert intenzív mozgással inkább a cm a látványos és nem a súly.
2014. márc. 2. 17:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, azért is írtam a ki a kérdésem, mert hallok olyanokat, akik hasonló paraméterekkel rendelkeznek, mint én, de 1 hónap alatt akár 3-4 kg-ot is fogynak.....
2014. márc. 2. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
De akkor cm-ben mennyit fogytál január 8-a óta (tehát mióta elkezdted)? Mert tényleg nem a kilók számítanak. Látod már magadon a változást? 2 hónap alatt azért már felfedezhető a változás a tükörben :) Javaslom, hogy készíts magadról hetente egész alakos fotót és hasonlítsd össze őket! A mérlegen mért súly annyira nem számít, mérd magad havonta egyszer és akkor biztos kevesebbet fog mutatni! :)
2014. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kevés ez a fogyás!
2014. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmad sincs mi az a dieta, en egy kiados sz*rastol fogyok 1 kilot.
2014. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valook válasza:

Én ugyanigy vagyok. 2 hónapja edzek hetente 4-5x 1-1,5 órát. Nem fogytam kilóban csak 2 kilót , de változik az alakom, előnyömre.

6-nak üzenem, hogy gratulálok, látszik, hogy nem diétázik.

2014. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igen a cm-ek szépen jönnek le, illetve pozitívum, hogy a fenekem és a combom brutálisan narancsbőrös volt, már egy vékonyabb nadrágon is átlátszott, de mostanra teljesen eltűnt. Aminek még örülök, hogy a fenekem látványosan megemelkedett.

Nem csüggedek, mert van bőven időm, és szépen lassan lemennek a kilók.

2014. márc. 4. 18:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma megmértem magam és 72,6 kg vagyok! :) Sikerült egy kicsit leadni! :)
2014. márc. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!