Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig semmit nem mozogtam,...

Ha eddig semmit nem mozogtam, és az étrendem rendben van, akkor fogyni fogok napi 1 óra szobabiciklitől?

Figyelt kérdés
Egészségesen eszem már régóta, de egy ideje nem fogyok tőle, csak stagnál a súlyom, pedig még van feleslegem. Sokan mondták, hogy kéne mozogni is valamit, attól beindulna a fogyás. Ezért vettem egy szobabicót. Szerintetek mennyit fogyhatok ezzel, ha az étkezésem rendben van(hús, zöldségek, tojás, semmi lisztes, semmi cukros, stb)
2014. jan. 3. 22:25
 1/8 Rosalie23 válasza:
Szia!Ajànlóm figyelmedbe Rubint Réka DVD-it, illetve ha tudsz úszni akkor az úszást.Ha van rálehetőség,menj konditerembe.Ha az étkezésed oké, arra azért èrdemes figyelni , hogy napi 5x keveset egyèl, ha nagyon elszánt vagy este hat utàn max fehérje shaket igyál, de enni ne egyél!Remélem picit segítettem:))
2014. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rosalie23 válasza:
És persze az se mindegy hogy fogyni, vagy szàlkàsítani szeretnél:)
2014. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint írtam, most vettem szobabicót, ami nem volt valami olcsó mulatság, szóval azt szeretném használni. Meg azt szeretem is, futni nem szeretek, mert félek a kutyáktól kint, uszoda, konditerem nincs a faluban, DVDre ugrabugrálni meg kifejezetten nem szertek. A szobabiciklit szeretem, simán tekerek rajta 1 órát:)
2014. jan. 3. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért írhatnál egy étrendet, mert sokan hiszik, hogy egészségesen táplálkoznak, aztán mégse.
2014. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne legyen semmilyen kenyér krumpli rízs cukor bevitel
2014. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dr filippo ongaro ***** válasza:
Nem eszel megfelelően! Amit te rendben találsz az étrendedben nem biztos, hogy úgy van! A napi 1 órás kerékpározáshoz az emberi test alkalmazkodik /új kihívás/ Az ételek elfogyasztási idejét nem tudod.
2014. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos nem eszek megfelelően! Azért fogytam eddig 14 kilót! Biztos mekis kajat meg zsíroskenyeret szalonnával és csokitortát kellene egyek az egészséges téplálkozáshoz! Jesszusom, milyen kretének vannak itt!
2014. jan. 4. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak ezeken múlhat az étkezés, az se mindegy mit mikor eszel. Nem feltétlen arra gondoltunk, hogy zsíros kenyeret tunkolsz reggeltől estig, de ha ilyen okos vagy, biciklizzél csak nyugodtan, aztán írj még ki vagyok 40 kérdést, hogy miért nem fogysz.
2014. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!