Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyárig leadni...

Hogyan tudnék nyárig leadni 5-10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Sajnos túlsúlyos vagyok, de elértem odáig, hogy most már változtassak. Szeretnék eredményesen azaz tartósan zsírt veszteni. Közben szálkásodni is szeretnék, de először egy kevés fölösleget kellene leadnom.

Csak vizet vagy citromos vizet iszom, nagyon ritkán (havonta kb 3x) iszok cukros üdítőt de azt sem nagy mennyiségben.

Nem eszem som kenyeret, zsömlét, stb de lisztes dolgokat, tésztát igen. Ha éppen hozzájutok, akkor gyümölcsöt is eszek rendszeresen.

Az étrendemen nehezen, de tudnék változtatni(tesóim vannak, így ugyanazt esszük). Sokszor keveset eszem, napi kb 1500-1800kcalt. Iskolában heti 5 tesiórám van, amin keményen mozgunk és a lehető legtöbbet ki is hozom magamból.


Érdekelne, hogy milyen diétával, hozzá otthon is elvégezhető mozgással, vagy apróbb trükkökkel tudnék súlyt veszteni?

16L, 80kg, 178cm

Előre is köszönöm



2014. márc. 2. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alap az lenne, hogy elhagyod a fehérlisztes és cukros dolgokat.


Youtube-con sok videó van, amire tudsz tornázni. Amit tudok ajánlani az Zuzka, Péntek Enikő, de Rubint Réka sem rossz.

2014. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is ilyen problémával küzdök. Én is túlsúlyos vagyok de nem is kicsit a koromhoz képest. Sokkal kövérebb vagyok mint te. Van egy lötty ami nagyon jó és én a nyáron tőle 20 kilót fogytam. ez a lötty 6000ft-be kerül és 1 hónap alatt minden nap 2-szer kell meginnod belőle 1 kupaknyit. A nevét holnap leírom de csak ha érdekel. Amit én leadtam kilókat mindet visszahíztam sajna. Most én is tervezem hogy újra elkezdek fogyózni. Remélem sikerülni fog neked is. Rubint Rékás videókra tornázz ha odakint esik vagy hideg van. Én most 169 cm és 83 kilo vok 12f majd lefogyunk akaraterő kérdése. Sok sikert!!.
2014. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!