Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esélyem így leadni...

Van még esélyem így leadni pár kg-t nyárig?

Figyelt kérdés

Úgy terveztem hogy januártól neki állok fogyózni,és akkor bőven lesz időm magam formába hozni nyárig.Na ez ideig-óráig ment is,fogytam 3 kg-t,aztán jöttek a gondok,most nem sorolom,családi,meg egyéb problémáim voltak,aminek következtében az evésbe menekültem,és szépen visszahíztam a leadott kilókat,plusz még szedtem is fel mellé.Mostanra már nagyából helyre jött az életem,viszont nem fogytam le.160 cm vagyok,65 kg,ami tudom hogy soknak hangzik,de senki nem hiszi el hogy ennyi vagyok,max.60 kg-ra tippelnek,ami persze jó,de azért így is van feleslegem.

Ha most nekiállok,visszaveszem a kajamennyiséget,elhagyom a nasikat(nem nagyon szoktam egyébként),egészségesen eszem,mellé futok 40 percet heti többször,sikerülhet még nyárig leadni pár kg-t?Nagyon jó lenne!:)mit tehetnék még meg az ügy érdekében?


2011. máj. 13. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Egy kedves hozzászóló leírta nekem egy kérdésemhez,hogyan kell enni mennyit kell sportolni,hogy valamilyen eredményt érhessek el. Ha szeretnél velem fogyni írj e.mailt:)
2011. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!