Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mozogtok? Súlyvesztéshez...

Mit mozogtok? Súlyvesztéshez mennyit kell mozogni? Mióta csináljátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lenne a jó. Van szobabiciklim, de sajnos kondiba csak heti 2x tudok eljárni. Arra lenne most szükségem, hogy valaki elmagyarázza, hogy a súlyvesztéshez mennyit kellene mozognom. Tudom, hogy étrend is fontos. Már hónapokkal ezelőtt életmódot váltottam, de a mozgásnál még nem sikerült kitapasztalnom, mi lenne a jó.



köszönöm előre is a normális válaszokat.


N/85kg


2014. márc. 5. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

edzésből a fokozatos,mind terhelésben,mind edzésidőben.

de 70-80% az étrenden fog múlni még akkor is ha tökéletes lenne az edzésed,úgyhogy kb csak ennyire fontos ez a része.

edzésből kezd el a fegyencedzést heti 6x napi 10 perc a kezdő edzés és szobabringázz heti 5x30 percet 120as pulzussal.

ha nem változtatsz az étkezéseden és nem fogysz le,attól még az edzés hasznos.

2014. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
de ha a súlyodból akarsz veszteni akkor inkább a diétát told mert az edzéssel az izom is fejlődik ami sokkal nehezebb mint a zsír.....
2014. márc. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!