Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körübelül úgy eszem mint...

Körübelül úgy eszem mint bárki más de viszonylag sokat mozgok, lehet így fogyni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Nem nekem való ez a számoljuk a kalóriákat együnk zöldséget és hej de vékonyak leszünk valahogy ez sose ment arra lennék kíváncsi ha normálisan eszem de melette sokat mozgok fogyhatok e...


mai napom pl ilyen volt:


-reggeli:3 db teljes kiörlésű listből készült amerikai palacsinta, alma kompóttal (nem volt benne cukor csak alma és víz)

-tízórai:egy alma

-ebéd.csirke hús krumpli pürével

-vacsi:ugyanaz mint az ebéd


mozgás:másfél óra görkorizás amolyan kényelmes normál tempo

fél óra séta (gyorsabb tempo)

fél óra erősítés


mit gondoltok ez így értelmetlen...


2014. márc. 9. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:

160/59 kg

leány 17 éves

2014. márc. 9. 17:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan leszel mint bárki más (a lakosság több mint fele túlsúlyos, a nők kb. 15-20%-a PCOS élete során, ezt vedd figyelembe amikor úgy akarsz élni mint mások)
2014. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ők nem is mozognak ennyit ha jól tudom...
2014. márc. 9. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem releváns különbség :/
2014. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz az étrended. Az egyetlen dolog, amin változtatnék, az az, hogy kellenek zöldségek az ebédhez és vacsihoz. Szóval csirkehús, krumpli és mondjuk vegyes zöldségek és máris sokkal jobb lenne.


A mozgás jó, nem kell több.

2014. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!