Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy birhatnam ki azt hogy ne...

Hogy birhatnam ki azt hogy ne egyek es ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igyál zöldségleveket, gyümölcslevet.
2014. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az átlag embernek szüksége van külső forrásokra (táplálék).


Nem teljesen kizárt, hogy létezik kiskapu.


Ha a Szellemedet kellően magas szintre tudod emelni, akkor az általános biológiai szabályok nem vonatkoznak rád, minthogy a tested igényei is megváltoznak, vagy más módon ki tudod elégíteni őket.


Ha eleget Qigongozol, fejlődsz akkor elvben elérhető, hogy magad által létrehozott energiával is eléldegélj. Vagy kívülről többet merítesz.. nem tudom. Szükségünk a táplálékkal - élőlényekkel - bevitt energiára, ebből képzel a saját forrásoddal együtt Jing-et (csing).


El lehet érni, hogy kevésre legyen szükséged.. azt levegőből fedezd, de nem valószínű, hogy ezt megvalósítod.


Ráadásul biomolekulák sem jönnek rosszul, azokat is evéssel kapod meg..

2014. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fekszem nem csinalok semmit gyvtalan kivirom nem tudom nagy a seggem
2014. márc. 14. 13:09
 5/15 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nagy segg formásítására feküdni az ágyban és imádkozni, hogy kibírja, ne legyen rosszul az ember lánya (?) Zseniális! Ezt tanítani kéne.
2014. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Azért az nem úgy megy, hogy egész nap csak fekszel és ételmegvonással várod a fogyást.

Tessék kicsit mozogni és ésszerűbben enni.

Kb. 20 kilót adtam le úgy, hogy a napi szokásoson nem mozogtam többet, csak odafigyeltem az étkezésre.

Pl. amiből csak lehet kihagyom a zsírt, inkább párolom a húsokat. Zöldségeket is többet eszem, nyersen és főzelék formájában is.

2014. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eddig azt csinaltam hogy tornaztam nem jott be. A seggem aranyaiban nagy
2014. márc. 14. 13:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Nőkön ritkán van sok, nagy izomtömeg.


Zsír van rajtuk, a hátsójukon is, azt normális (jó) étkezéssel le lehet adni.

2014. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Te normslis vagy? Hogy lehetne mar leadni ha genetikailag nagy a segged? Mikor 49 kg voltam akkor is aranyaiban hatalmas volt a seggem fel tudod fogni??? Nam latsz olyan noket az utcan akik vekonyak de nagy a segguk? Mert az anyjuktol ezt a kbebas...... Gent orokoltek? Na ezert nem fogok szulni en hogy me szenvedjem a gyerekem anyamnak akkora segge mint a fel haz pedig nem kover!
2014. márc. 14. 14:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Csing csung, jing jang, bing bang.... Nagyon veszélyes dolog az éhezés.. Szerintem csak csökkentsd az adagot. Enni kell, muszáj, semmiféle kiskapu meg univerzum besugárzás nincs, mi ez? Valami fényevés szerűség? Ugyanmár. :D
2014. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!