Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton éhes?...

Miért vagyok folyton éhes? Diétázom, fogyni szeretnék, de nem bírom evés nélkül! Hiába eszek meg 2 tányér pörköltet nokedlivel, utána is ennék amíg látok vagy rosszul nem leszek!

Figyelt kérdés

Napi 5-6szor eszek,próbálok minél több zöldséget,és minél kevesebb cukrot,de akármit ehetek,nagyon éhes vagyok! Most tartok ott,hogy bármit kipróbálnék csak ne legyek többet éhes! Legtöbbször sárgarépát és salátát eszek,egy darabig az is megteszi. Mit kéne ennem,hogy elmúljon? Eddig nem volt gondom a súlyommal,de mióta ülőmunkát végzek majd' 10 kiló "felszaladt",ami eléggé megterhel,már 100m séta is fárasztó..

173/65/20 lány


2014. febr. 10. 21:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy nem éhség ez igazából hanem valami hasonló...nem tudom leírni milyen érzés.
2014. febr. 10. 21:15
 2/12 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést.. :) Megkérdezem, mielőtt válaszolnék, hogy van-e elég pénzed.

Ebben a cipőben járok én is és sajnos elég sokba kerül az étkezésem. De fogytam... Amúgy tökéletes a súlyod szerintem, inkább tornára lenne szükséged.

2014. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Válaszolj,és eldöntöm van-e rá pénzem :) már a tornát is elkezdtem,egy ideje!
2014. febr. 10. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Na jó, majd eldöntöd, nincs időm várni most.

Lehet kapni bioboltban no carb tésztát. Ez nulla kalóriás. Van már több recept is fent a neten. Én legutóbb bolognait készítettem és vargabélest. Cukrot is nulla kalóriásat használok. Az egyik az Eritrit (kb 2200Ft/kg), ez finom, mellékíz mentes, de kevésbé édes, mint a cukor. De nem hízlal, eheted! A másik a Stevia, amit kizárólag teába használok, nekem csak abban jó az íze. Drága, de mivel kiadós, így megtérül az ára. Nagyon keveset kell használni belőle, különben keserű. Rengeteg gyümölcsteát iszom, hogy csillapítsam az éhségem. Rengeteg levest eszem, ebbe lehet húst is tenni és sok-sok zöldséget. Akár 3litert is lefőzök és akkor járok rá, amikor kedvem szottyan. Ehetsz nyugodtan zabpelyhet is növényi tejjel és eritrit cukorral, vagy édesítőszerrel. Ez szinte átmegy a szervezeteden és kipucol. Azt gondolom, hogy ezt nem kell kalóriának számítani.

Sok fehérjét eszem magában. Húst, tojást, halat... Esetleg nyers zöldséggel.

Sok főzeléket eszem, de graham liszttel sűrítem és abból is keveset rakok!

Így folyton ehetsz (ahogy én) és mégis fogysz. :)


Minden péksüteményt, fehér lisztes ételt elhagytam.

Vannak tészták, amik zabpehely lisztből készülnek stb. Bioboltban kapható.. Eheted!

Szerintem a lényeg, hogy egy étkezés alkalmával sose keverd a szénhidrátot a fehérjével. És hagyj kb 2-3 óra szünetet, addig is igyál teát! Zöld teát is, de este már ne, mert élénkít. Engem legalább is..

2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tésztát olyat vegyél ha nem a no carb tésztát választod (ami kb 600Ft egy kis csomag), akkor olyat válassz, amiben nincs tojás.
2014. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És sajnos az a rossz hírem, hogy a sima cukrot teljesen el kell hagynod! Hidd el, 1hónap múlva már imádni fogod a Steviát is, csak édeset ehess, ihass! :)
2014. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A búzaliszt felviszi az inzulinszintedet, nehéz jóllakni vele. Meg egyébként is rossz.
2014. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mit kéne ennem,hogy elmúljon?"

Állatokat.

2014. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eszek állatokat,mindent ami vízben él. Meg csirkét,mást nem szeretek,de ezekből viszont sokat..
2014. febr. 10. 22:05
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Azok nem elég zsírosak. Az állatok lényege, hogy zsírosak legyenek.


Más kérdés, hogy az ember tengerparti vízi emlős, a tengeri állatok pedig nem annyira zsírosak. Viszont bőségben vannak..

Ha fogyni akarsz és jóllakni, akkor növeld a zsír beviteledet. Igazából nem is az állat konkrétan a lényeg.. a kókuszzsír is jó.

2014. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!