Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal/gyakorlato...

Milyen gyakorlattal/gyakorlatokkal adhatnám le a fölösleget a hasamról?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy szeretnék soványabb lenni (és ha lehet egy kicsit izmosabb is), de nem szeretnék sem diétázni sem gyógyszerezni magam, hanem otthoni torna gyakorlatokkal, izomfejlesztő gyakorlatokkal, hasizommal leadni a felesleget. csak nem tudom, hogy az elég-e, ha minden nap elvégzek 60 felülést (reggel 20, délben, ebéd előtt 20 és este 20), plusz hétvégén hobbiból biciklizni és úszni megyek.

ti még miket ajánlotok, esetleg mivel érhetek el hamarabb, jobb eredményt?

még azt hozzátenném, hogy a súlyommal nincsen gondom, 14 leszek, 48-49 kilógram és 158 cm magas vagyok, szóval a kilókkal nagyon nincs bajom, szerintem, inkább a hasamon lévő háj zavar. mit tanácsoltok?



2014. márc. 18. 15:07
 1/4 anonim válasza:
az a 60 felülés már ne is haragudj a kifejezésért de lófasz se. reggel vagy este amikor van időd ülj le és 30-45 percet húzz végig rendesen. hasprés, felülés , egyik lábad emelgeted - egy csomó kombináció van rá. nézz a neten videókat vagy találj ki magadtól. nem muszáj minden nap megcsinálni de hetente 3-4-szeri edzés azért meglegyen. lássd magad előtt a célt, képzeld el a tükör előtt állva hogy milyen szép karcsú hasad van. sok sikert! :)
2014. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. márc. 21. 12:54
 3/4 bigfec97 válasza:
Helyi zsírégetés NINCS!(ezt olvastam) Ha csak a hasizmodra edzel azzal csak annyit érsz el h kicsit erősebb lesz a hasizmod a zsír nem fog lemenni. Én a napi 20-30 perc futást ajánlom, és ha azzal végeztél otthon is 10-15 percig edzél ilyenkor például jó a felülés de 60 az édes kevés egy napra, egybe kell minimum 30-at és azt többször ismételni mondjuk 3x. Igazából bármilyen mozgás segít hogy lemenjen a hasadról az a kis felesleg :) sok sikert
2014. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

éppen most értem haza egy jó kis fel-le dombon görkorizásról, egészen jó volt :D

2014. márc. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!