Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a derekammal?

Mit kezdjek a derekammal?

Figyelt kérdés
20 hónapja szültem és terhesség alatt 22 kilót híztam..ebből teljes életmódváltással lejött már 19 kiló..a súgy nem zavar,mert 168 centihez vagyok 58 kiló.formásodni akartam ezért nekiállam tornázni.szép izmos lett a karom,hátam,lábam,fenekem,de a derekam durva,a hasamon is van egy pici felesleg,de inkább már csak a "kenguruzseb:)",az oldalamon viszont háj van.tudom hogy nincs helyi fogyás de azzal tudok vmit csinálni?

2014. márc. 21. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Alacsonyabb inzulinszint -> kevesebb keményítő/cukor, kevesebb tejtermék. Ez segíteni szokott.
2014. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
keményítő az főleg a krumpli..ugye?helyette mehet rízs?
2014. márc. 21. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Aham. Az is keményítő. :)
2014. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A derekadon lévő zsírt mozgással nem tudod eltünteti (ha edzel rá, akkor vastagabb lesz, nem vékonyabb), ehhez diéta kell.

Alapanyagcsere+200 kcal: 2xttkg fehérje, 30-40 gramm zsír, a többi ch (komplex, semmi egyszerű ch).

2014. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt nem értem.
2014. márc. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!