Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az Ab King...

Mennyire hatásos az Ab King Pro hasizom erősítő gép?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnél próbáltam ki és valami kegyetlen rossz... Legalábbis nekem... Ne gépekre költs ezreket, hanem feküdj le a földre és úgy csináld. Illetve ajánlom Norbi Duci tréning Fannyvalt, amibe iszonyú jól lehet popsira, combra és hasra edzeni nagyobb eröltetés nélkül (mint felülésnél a derék van megeröltetve). Sőt van egy derékkarcsúsító tornája is. Sokkal hatásossabb mint az az állítólag derekat kímélő gép, amitől nekem jobban megfájdult a derekam mint a sima felüléstől...
2008. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom! Annyit biztos, hogy nem, mint amennyi az ára! Vegyél egy haskereket!

[link]

Itt láthatod, hogy hogyan kell használni:

http://www.youtube.com/watch?v=v9I9qTY-ppc

Kezdetben térdelésből könnyebb. Nagyon hatásosan fejleszt a teljes hasizmot. Szerintem nagyon jó! Én a Hervisben vettem 2000ft-ért!! Verhetetlen!!!!!!!!!!!

2008. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött az Ab King Pro!!!


Rendszeresen fáj a hátam, de ettől a géptől nem csípődöm be (míg a hagyományos, felülős gyakorlatoktól seperc alatt kifeküdtem!)


Több, mint egy éve csinálom az Ab King Pro-s gyakorlatokat (napi 40-50), és a hatás is látványos!

2010. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a fatheromnak is van és én is hazsnálom!!:)és könnyü és jó!!!nekem bejött bár van más jobb erősitéses gyakorlatok!!!!de azért jó!!!:D
2010. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!