Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Megálltam a fogyásban. Diétázok, napi 1,5 órát szobabiciklizek. De semmi. Nem fogyok.165 cm és 68 kg vagyok. Tudnátok valami magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Kaja?
2014. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mikimano80 válasza:
bicikli nem annyira jó cardióra, valami otthoni tornában és rendes futásba gondolkodj ha már nem mész le edzőterembe
2014. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kajan valtoztass es fuss fekvotamasz hasazas huzodszkodas tolonc....
2014. ápr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kaja: inkább egészségesen próbálom, semmi cukor-liszt-olaj. Nem chipezek, nasizok, kekszezek. Sok alma, zöldség, joghurt (natúr, eredeti saját gyártmány :)

Edzeni nem tudok. Nincs rá időm. Kisgyerek mellett csinálom ezt is. Nagyon nehéz, nincs energiám időm másra...sokszor úgy érzem erre sem, de nagyon jókat írtak róla: mivel aerob edzés, nagy izomtömeget mozgat ezért kiváló zsírégető...Már bő 2 hónapja csinálom...többet vártam tőle...főleg hogy naponta letekerek alacsony-közepes intenzitáson másfél órát...

2014. ápr. 3. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Az aerob önmagában kevés.Erősíteni is kéne,hogy stimulálva legyenek az izmaid a tápanyag felvételére.Olvasd el a Sárga kapszulát!
2014. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

de a testeden latszik valami formalodtál?

én ket hete csinalom az edzest,jarok kontererembe minden nap,cardiozom,és mellette jarok amplifitnessre is,oda is majdnem minddennap.odafigyelek mit eszek.de a mérleg ugyanannyit mutat,de a testem változott sokat,belenézek a tükörbe és vékonyabbnak latszom,meg feszesebbnek.szóval nem a mérleget kell nezni.vagy eddig fogytal?mert azt irtad hogy megálltál.a másik meg az ha mindig ugyanazt csinalod,biciklizés,hozzászokik a tested,tehat mindig emelned kellene felfelé,hogy még nehezebb legyen a program.

2014. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hat nagyon rosszul csinaljatok....en 26 kilot fogytam 6 honap alatt...csirke mell napi 2x er...es edzes utan protein turmix... es minden nap kondi terem....mellete heti 2x box edzes...vasarnap fekszek....
2014. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hova fekszel utolsó vasárnap?
2014. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a gondom, a válasz: LASSÚ ANYAGCSERE.

Sportoltam és hogy mégjobb eredményt érjek el 800-1200 kalória között ettem. Ez az első két hétben látványos volt, majd az utánna következő 2 hétben nem fogytam egy picit sem.

Megoldás: több kaja, én legalább 300-al fel kell vigyem a bevitt kalóriát. Anyagcsere gyorsító tippek: kávé, gyümölcsök és rostos ételek (különösen grapefruit), sok sport.

2014. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... lehet a lassú anyagcsere is. Most úgy tekerek hogy 5-5 perc alacsony-magas intenzitáson 40 percig naponta. Izzadok mint a ló :D
2014. ápr. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!