Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 12 évesen?

Hogyan fogyhatok le 12 évesen?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam a testemben,és magam miatt akarok lefogyni,hogy végre mondhassam "Igen,megcsináltam!".

60 kiló vagyok és 160-65cm körüli magas vagyok (most nem tudom pontosan).Kérlek,segítsetek!



2014. ápr. 3. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nagyjából ugyanabban a cipőben vagyunk, csak én 13 éves vagyok. Ha édesszájú vagy, nehéz lesz, de meg kell próbálni. Pröbálj minél kevesebb csokit, édességet enni, Persze, azért néha belefér egy-egy kocka csoki, vagy egy kis süti, de minél kevesebb.

Egyél minél kevesebb zsíros ételt enni, max nagyon keveset. Ha tudsz, disznó/marha helyett inkább csirkét, halat, más szárnyasokat. Fehér kenyér/zsemle helyett inkább rozsosat, vagy barnát. Tésztát minél kevesebbet egyél, a krumpli főve nem hizlal annyira, mint sütve. A húsokat ha teheted, inkább ne rántva edd.

A mozgásról csak annyit, hogy csak annyit csinálj, amennyit bírsz... Például felülést, hasprést, ugrálj kicsit, hetente menj egy kicsit kocogni, mikor hozzászoksz, kicsit emelheted az adagokat, futhtsz többet.

Semmiképp ne koplalj! Nem éri meg. Utána úgyis visszahízod.

Egyéb tippek: igyál citromos vizet, sokat! De semmiképp ne limonádét

Napi folyadekbevitel minimum 2 liter legyen.

Lefekvés előtt 3 órával egyél utoljára!

2014. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első kommentelő nagyon jó tippeket ad,én még ajánlom reggel felkelést követően egy pohár meleg zöldtea illettve este egy pohár meleg víz,kicsit fura lesz de hatásos.....sok sok víz evés előtt is fél órával egy két pohár víz mert akkor kevesebbet fogsz kívánni mármint kaját...
2014. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Helyben is futhatsz a aszobádban,ugrálás,görkori...
2014. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem,hogy be tudom tartani! :)
2014. ápr. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!