Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tényleg fogyhatok?

Így tényleg fogyhatok?

Figyelt kérdés

Ha napi 800-1000 kcal-t viszek be a szervezetembe, de kb. 2000-2300-at leadok, akkor fogyhatok még úgy is, hogy csupa olyat eszek/iszok, mint a kakaó, rántotthús, krumpli, túró rudi stb.? Mert elvileg ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel, fogyni fogsz. És én napi 900 kcalal tök jól elvagyok, kicsit sem vagyok éhes, még annál kevesebbel sem. csak azért eszek így is ennyit, mert azt mondták, napi 1000 kéne minimum hogy legyen, mert különben raktározni fog a szervezetem és inkább hízok, mint fogyok. Tényleg egyek meg naponta minimum 1000 kalóriát, akkor is, ha nem érzem, hogy kellene?

Tudom, hogy nem egészséges ahogy/amit eszek, de nem is ez a kérdés, csak hogy tényleg fogyhatok-e ezzel a módszerrel.


2014. márc. 29. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen en is igy fogytam
2014. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha "szemét" kajából eszel kevesebb kcal-t, mint amennyi a súlyfenntartáshoz szükséges, akkor fogyhatsz. Ezek a kaják viszont sokszor magas kcal tartalmúak, szóval mennyiségileg nem lesz valami sok. Az OKOSAN diétázók nem azért esznek salátát, csirkemellet mert attól lehet fogyni, hanem az a kevés kcal, amit bevisznek legyen egészséges és hasznos! Hosszútávon ki fogsz cseszni a saját testeddel, ha ilyen vackokból viszed be az 1000 kcal-t!
2014. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddigis csak ilyeneket ettem, nem élek valami egészségesen, én is tudom. De azért eszek gyümölcsöt, zöldséget is, csak szemét kaját többet. Újabban pl. reggeli egy szendvics (zsemle, rántotthús, saláta, majonéz) ebédre valami főtt kaját, teljesen változó, hogy mit. húsok, levesek, főzelékek, mindig más. Vacsorára meg tojás, pirítós, gyümölcssaláta vagy ilyesmik, de néha csak egy kakaó máskor meg valami "rossz" kaja, mint a pizza. De így teléjesen jól lakok, kicsit sem vagyok éhes, mégis csak 800 kcal körül van egy nap. Plusz persze sportolok.
2014. márc. 29. 11:36
 4/5 anonim válasza:
Ha eddig is ilyeneket ettėl es nem jött ki az 1000 kaloria akkor tudod hogy igy fogysz vagy sem.
2014. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy eddig is ilyeneket ettem, csak többet. most kevesebbet eszek, de ugyanezt. Ezzel a mennyiséggel ugyanúgy jóllakok, régebben csak unalomból ettem. Most egy ideje kb. 900 kcal-t eszek, szóval csak akkor eszek, ha kezdek éhes lenni. És nem annyit hogy szétdurranjak utána. Lefogytam 3,5 kilót, de tegnap 1 kilóval megint több lettem. persze ez lehet attól függ, mikor mértem magam. Csak nem tudom hogy ez hosszútávon is hatásos-e.
2014. márc. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!