Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek sok? Nagyon...

Ez szerintetek sok? Nagyon elrontottam? Hízni nem fogok ugye?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 joghurt (pici, 50 kalória van benne), 1 db. babapiskóta

Tízórai: 1 gesztenyés túrórudi (80 kalória), cheetos (nem sok, 25 g - 120 kalória)

Ebéd: 2 főtt tojás, 1 pufirizs, 1 toast kenyér, 6 szelet szeletelt kolbász (az a nagyon vékony, bolti)

Uzsonna: 1 bögre tej (2,5 dl), 1 cs. jóreggelt


Ha vacsira 1 szelet pufirizst eszek úgy jobb lesz? Tudom, hogy nagyon elrontottam, nem szoktam ilyeneket enni, csak kb. 2 hetente talán. Holnapra hízni fogok ennyi kajától?


2014. ápr. 6. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Kevés, a minősége meg...
2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hasznos tápanyag a nullához konvergál.
2014. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Holnapra nem fogsz elhízni,de ha fogyni szeretnél akkor a babapiskótát,túrórudit,csipszet,és talán még a jóreggeltet is hagyd ki az étrendedből. Mert ha megnézed ami a mai étkezésedben valamennyire normális volt az a joghurt,a főtt tojás,puffasztott rizs,és a tej,de zöldséget gyümölcsöt egyáltalán nem ettél,és semmilyen húst sem.

Egy szó mint száz ennyitől nem leszel 100 kiló,és én azt mondom a fogyókúrába is belefér az édesség is egyszer egy héten,de azért figyelj oda! :)

2014. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!