Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással 2 hónap alatt...

Koplalással 2 hónap alatt mennyit tud leadni egy 60-80kg körüli ember? Mennyi a maximum idő az embernek táplálék nélkül?

Figyelt kérdés
Lehet éhen hal 2 hónap alatt, de ha feltételezzük hogy kibírja addig a szervezete tápanyag nélkül, akár kórházba kerüléssel.

2014. ápr. 7. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8-12 kg izmot es 6-8 kg zsirt.
2014. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én múltkor beteg voltam, hogy se enni, se inni nem tudtam, 24 óra alatt úgy legyengültem, hogy nem tudtam menni, mert szédültem álandóan. Szóval kb. reménytelen.
2014. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
de, hogy még egyszer nem lesz belőle egészséges ember az is biztos
2014. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet, mint amennyit hízik a 3. hónapban.
2014. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most 60 vagy 80? Nagyon nem mindegy. Meg az se milyen magas és mennyit evett előtte, és mit ért "koplalás" alatt. De mondjuk egy 165 centis 80 kilós nő ha napi 1X eszik egy salátát akkor lemehet 58-60 kilóra. Ha ugyanezen nő 60 kg-ról kezdi akkor szerintem 50 mondjuk a vége. Nem vagyok jártas ebben hála az égnek. :D
2014. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegesség, stressz miatt nem tudtam enni, 69 kilorol fogytam 61-re 2 hónap alatt.
2014. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!