Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, elkezdtem...

Fogyni szeretnék, elkezdtem futni, viszont koliban lakom, főzni nem tudok és elég nehéz jó ételeket megválasztani. Étterem kilőve. Ti hogy oldanátok meg? Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy egy ezresem van egy napra :)
2014. ápr. 7. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért valami konyha van, ahol össze tudod állítani a kajádat? A hűtő és a konyhai mérleg még fontos lenne. Ezekkel rendelkezel?

Mindenképpen jó, hogy most kezded, mert egyre olcsóbbak a zöldségek, és többet is tudsz venni ugyanannyi pénzből.

Reggelire már vehetsz is egy csomag zabpelyhet (200 Ft az 500g), amit 50 grammonként kimérve 10 napig tudsz enni. Tejjel vagy (natúr) joghurttal nagyon finom. Gyümölcsöket ajánlok hozzá, és zöld teát (nem a nestea-t).

Én most ezt eszem, és imádom, hogy feltölt energiával az egész délelőttre, és mindig 300 kcal körül marad (ebből a zabpehely 170). Árban mindenféle cukros müzlit lever és csupa természetes hozzávalókból van.

Írd le, hogy pontosan mik a lehetőségeid, és próbálok még ötleteket adni. :)

2014. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi konyha, semmi mérleg, még a hűtő is necces .. Éljen akoli!:) de köszi, kedves vagy.
2014. ápr. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!