Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? A lábam...

Mit tudok tenni? A lábam görbe, és a 2 belső combob érinti egymást. Nin cs rajtam súlyfelesleg! 181 cm vagyok és 73 kiló.70 kilósan jobb, de azt a súlyt nem tudom tartani mert éhen halok, és az izmaim épülnek akkor le.

Figyelt kérdés
tehát ha 70 et akarom tartani napi 1500 kalóriát ehetek csak és ígyis hulla gyenge vagyok. 73-75 kiló között is teljesen normális a testem, sőt, ilyenkor szépen kis is rajzolódnak az izmaim, hasfalam lapos, mellkasom kiugrik.... de sajnos a combom összeér, mivel hogy befelé ferdül a lábam, és ez sokszor zavaró tud lenni mert beizzad, nyáron meg kidörzsölődik. mit tudok tenni az ügy érdekében?
2014. ápr. 7. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és csak felül ér össze, lefelé már nem...
2014. ápr. 7. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:

az egészséges testtömegű embereknek a legtöbbször összeér a combja... van néhány szerencsés (?), akik genetikailag olyan alkatok, hogy nem ér össze nekik, mert vékonyak. de ebből hiúsági kérdést csinálni?

különben is, mi értelme a kérdésnek? te is tudod, mit tehetnél. leadhatsz 10-15 kilót, lehetsz csont és bőr és haldokolhatsz anorexiában, akkor tuti nem fog összeérni a combod. de soha nem lesz olyan, mint egy genetikailag csontsovány lánynak (aki amúgy egészséges!). szóval kár ezen görcsölni.

2014. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
khhm fiú vok.... ^.^"
2014. ápr. 7. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

na neee... akkor meg pláne ne gondolkodj ezen! tudom, hogy lányoknál a tumblin meg hasonló helyeken terjed ez a h.lyeség, de nem tudtam, hogy fiúknál is divat.

lehet, hogy elkélne neked egy pszichodoki...? (minden bántás nélkül mondom...)

2014. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet de asszem megtaláltam a megoldást. ultrahangos zsarleszívás. ultrahangal fellazítják a zsirt, és kis metszésen kicsorgatják, és pont az ilyen alakformálásos izére találták ki ahol fogyókúra már nem segít. :D csak 80 ezer ft egy kisebb tenyérnyi terület :S
2014. ápr. 7. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!