Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 eves vagyok,54 kb. kb 158...

15 eves vagyok,54 kb. kb 158 cm magas. Hogyn fogyhatnek le 50 kilora, vagy legalabb 2 kilot?

Figyelt kérdés
lehetseges ez majus vegere?

#május #fogyoukra
2014. ápr. 9. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ne egyél csak káposztalevest
2014. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan! Mozogj sokat, esetleg sportolj, légy mindig fizikailag aktív! Fogyókúrázni ilyen fiatalon nem szabad, mert könnyű elszúrni és az egy életre kihat! Egyébként sem vagy túlsúlyos, csak nem vagy anorexiás súlycsoportban!
2014. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Minek? Növésben vagy majd "kinyúlsz" 20 éves korodig még nősz. Amúgy meg mozogj, bringázz.
2014. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehetséges május végére, persze! De csak ha nem adod fel! :) Nem azt mondnom, hogy veszettül fogyókúrázz, mert ne. Az nem hatásos, mert ha nem eszel semmit, és abbahagyod a 'fogyókúrát' csak még több kiló jön vissza, mint amennyi lement.

Szóval: Ne egyél nagyon sok gyorskaját (lehetőleg semennyit) Attól nagyon el lehet hízni. Szóval semmi McDonalds, semmi KFC és társai.(Itt a sültkrumplira, hamburgerre és társaira gondolok. Vannak ilyen prémium saláták, grillezett hússal, amik megengedettek, de azok sem napi szinten). Mozogj sokat. Talán ez a legfontosabb. Fuss, tornázz, jogázz, a lényeg, hogy megizzadj, és úgy érezd meg fogsz halni, mert akkor csinálod jól :D Szadistán hangzik de ez az igazság :D És persze egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, VÁLTOZATOSAN, ne tömj be vagy 20 banánt, hanem mondjuk, ha éhes vagy, ne nassolj, hanem egyél egy almát, majd kb egy óra múlva ha megint, akkor egy banánt vagy körtét. Ne ülj le, ha nem muszáj, hanem inkább álldogálj. Például telefonálás közben, vagy beszélgetésnél. És ne add fel:)

Remélem segítettem! :) 16/L :)

2014. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen. xd 2 kilót simén lead az ember. Az nem mennyiség. És az még benne van a normál ingadozásba. 2 kiló nem is fog rajtad meglátszani. Ráadásul felesleges, mert idális az alakod. De ha elégedetlen vagy, akkor ne egyél édességet és kezdj el mozogni. Ezen kettő összhatására kb 2 hét alatt ledobod ezt a pár kilót. :D
2014. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Reg-Enor segítségével éhezés nélkül elérheted ezt, és normál testalkatod lesz. Nekem is így sikerült. Arányosan ment le - 25 kg 6 hónap alatt! Neked is sikerülhet. Már 6 hónapja egy dekát sem szedtem vissza. 2-3000-ren már ugyanígy tartják a rég óhajtott súlyukat. Éhezni nem szabad, attól ugyanis a jojó hatás érvényesül: visszaszedsz egy kicsit többet, mint amit leadtál. De vannak dolgok, amelyek tiltottak: pld: olaj, margarin, tejtermékek... Ahoz, hogy foggyál, nem a lájtos ételeket kell nyomatni, hanem zsírt tartalmazó ételeket kell enned, hogy a szervezeted rájöjjön, már nem kell felhalmoznia zsírt, hogy abból szénhidrátot tudjon nyerni a napi máj és epe működtetéshez, az emésztéshez, vaqy az agy tevékenységéhez. Nagy akarat kell, de megéri. Itt nézhetsz utána: [link]
2015. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!