Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha a zsirégetö...

Igaz, hogyha a zsirégetö káposztalevesböl minél többet eszünk, annál jobban fogyunk? Bevált valakinek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Te még elhiszed az ilyesmiket ?
2009. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van benne némi igazság, de ember nincs aki azt kibírná. Én is kipróbáltam, meg még sok fórumtársam, és a tapasztalatok eléggé egyöntetűek: első nap még egész finomnak tűnik, de második nap már komolyan ellenkezik az ember gyomra, három nap után már a szagától is hánysz.
2009. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Abból bármennyit ehetsz. Lehet tőle fogyni, de nem veszélytelen maga a kúra.
2009. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az idióta válaszokra nem vagyok kiváncsi!! -.-"
2009. dec. 21. 15:45
 5/11 anonim válasza:

Szerintem igaz, de én nem tudtam végigcsinálni a kúrát.

Ha gondolod próbáld ki, neked hátha sikerül.

2009. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is un dorodtam tőle,de már az első napon!:S
2009. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Inkább sportolj és egyél rendesen!
2009. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

LEHET vele fogyni akár elég sokat is, de nagyon egészségtelen! És pl napi 3 fazéknyit úgyse fogsz belőle megenni, nyugodtan ehetsz belőle amennyi "jól esik". Azért is kell többet enni belőle hogy az anyagcseréd ne lassuljon le. Annyi "előnye" van hogy rostdús szóval elősegíti az emésztést.

ÉS igen, én is kb a 3. napon már undorodtam tőle a kb 6-7. napon már inkább nem ettem SEMMIT annyira rosszul voltam már a gondolatától is! Ma már nem csinálnék ilyen "diétát". Inkább lasabban de egészségesen ..

Remélem a kérdésedre válaszoltam. De.. én azértnem javasolnám az egészséged miatt :S

2009. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
finom a leves de nem eheted csak azt!mindennap!?inkabb probalj mozogni es cukrot, es a zsirt meg a kenyeret felejtsd el orokre!:)sok sikert
2009. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van káposztaleveses kórházi diéta is, de enyhe túlzásnak tartom h "minél többet eszel belőle, annál többet fogysz".. szépen lefogytam sporttal és diétával, nagyon jól érzem magam a bőrömben. joghurtot, zabpelyhet, zöldségeket, sovány husit, halat, túrót ettem, mellette minden nap 40percet futottam, a vége felé edzőtermi edzéstervet csináltam. én inkább ebben hiszek:) azért próbáld ki a káposztaleves-evést ha van kedved, ha 7napig csinálod nem hiszem h komoly bajod lehetne tőle. a koplalásnál mindenképpen több értelme van.
2009. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!