Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom ha ennyit...

Lesz valami bajom ha ennyit eszem? Ez kajafüggőség?

Figyelt kérdés

14 éves koromban szerettem meg ennyire "zabálni". Azóta minden nap majdhogynem annyit eszek amennyit csak bírok. Fel is szedtem pár kilót, akkor voltam kb 47-48 kg. Most 78. Nem akarok fogyózni, szeretek annyit enni amennyi belém fér, még többet is. Lesz valami bajom, ha így folytatom? Azért nagyon kövér nem akarok lenni, úgy gondoltam, hogyha elérem a 90-et, leszenvedem magam 80-ra, és újra ez az életmód. Nekem mindegy mit eszek, csak legyek tele. Naponta kb hétszer eszek plusz a nassolás.

16/F



2014. ápr. 18. 15:24
 1/5 aculluca ***** válasza:
ha így zabálsz már ennyi idősen hogy nem nézed mi micsoda akkor szép kerek kis vágómalacka leszel róka csöccsel.most 78kg vagy és 90ig fel akarsz menni?ha g]ci akarnék lenni mondanám csináld, de szépen 180fokba kéne megfordulni,és jól kajálni, no meg sportolni
2014. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Egyél meg mindent amit szeretsz.Ha valaki beszól a testsúlyod miatt,edd meg őt is...
2014. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt egy sztori, pont erről szól:

[link]

2014. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gömbicica ***** válasza:

kamasz fiu létedre 90 kilóra akarsz hizni?

Eszedbe ne jusson.

inkább nassolás helyett sportolj valamit.

JÓ ég. haponta 7x enni + nasi.

És éhes is vagy, vagy csak brahiból "zabálsz"?

90-ről leszenvedni magad 80-ra? Felejtsd el. mocsok nehéz. hizni pikk-pakk megy. aztán lefogyni rémálom. 47 kiló az azért kicsit vihnya, de 90?

bár azt sem tudni milyen magas vagy????

mikor nagyon zabálhatnékod van, igyál meg egy pohár vizet.

2014. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez, nem csak lokálisan hizlaló, hanem még egészségtelen is. 60 évig akarsz élni?!
2014. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!