Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -7 kg 1 hónap alatt, tartósan,...

-7 kg 1 hónap alatt, tartósan, de hogyan? Milyen diéta tökéletes erre a célra?

Figyelt kérdés
163cm vagyok 61,5kg,de 57 kg lenne az ideális,de 55 kg szeretnék lenni.1hónap alatt hogyan érhetem el a kívánt súlyt,de tartós is legyen?
2008. júl. 26. 11:21
 1/8 anonim válasza:
8%
A gyors fogyás véleményem szerint nem tartós. Hiszen gyors fogyás általában csak a felesleges víztartalom eltávozását jelenti. Ahhoz azonban, hogy a zsír égjen tartósabb kúra kell. Ahhoz ,hogy elérd a megfelelő súlyt végezz mindennap különböző gyakorlatokat és természetesen az étrendeden is változtatni kell. Emellett vannak különböző teák amelyek ezt a folyamatot segítik.
2008. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nem volt válasz a kérdésemre,de azért köszönöm.
2008. júl. 26. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Gyors fogyás tartósan? Na olyan nincs.
2008. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincsen tartósan. Van egy két villámdiéta, én már többet próbáltam, le is ment egy hónap alatt 7 kg sőt több is, kb 12 de vissza is jött a duplája mindig. Végül a normális módszerrel lefogytam, nem is jött vissza.
2008. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen a normális módszer?
2008. júl. 26. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális módszer olyan, ami nem vonja meg a fűtőanyagot a szervezetedtől. És csatolsz hozzá aerob mozgásformát. Én a testépítők által használt PSMF diétával fogytam le immár négy éve, és egy kg sem jött vissza, mert nem tértem vissza a régi egészségtelen életmódomra. Jelzem, hogy egyátalán nem éhezem, és a diéta alatt sem koplaltattam magam. Ha érdekel téged ez a módszer a www.tesztoszteron.hu alatt megtalálod. Úgy tudom, ott szakértőtől is lehet kérdezni.
2008. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ami nálam be szokott jönni: semmi kenyérféle, szénhidrátot fehérjével nem keverem. Pl.: ebédre megeszem pl. 3-4 szelet rántott húst francia salival, vacsira meg krumplipüré csemege uborkával, de jó sokat, hogy jól lakjak. Így le szokott menni 4-5 kg általában - csak a kenyér elhagyásával. Most 8 kg-nál járok, és 7 hete csinálom szintén. És az benne a jó, hogy nem kell koplalni, eszem mellett joghurtot, rudit, gyümölcsöt, néha sütit. Mozogni mellette még nem mozogtam, de nemsokára rákapcsolok arra is. Remélem, tudtam segíteni.
2008. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 hét alatt adtam le 1,5 kg márcsak 5,5 kg kell leadnom. :D
2008. aug. 1. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!