Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futással fogyni fogok?

A futással fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de egyszer azt hallottam hogy attól nem feltétlen fogyok hanem izmosodok, ezáltal a lábam se vékonyab lesz hanem vastagabb. Kb mennyit kéne naponta futni? Most még nem igazán tudok sokat futni egybe, de érdekelne hogy körülbelül mennyi a hatásos naponta.

2014. ápr. 21. 17:17
 1/8 anonim válasza:
Attól függ hány kiló vagy jelenleg.
2014. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak egy közlekedési mód.


Majd ha az egészségedért dolgozol, akkor fogsz fogyni.

2014. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a maratoni futókat.
2014. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maratoni futónak eleve nem megy túlsúlyos ember. Vagy mint csúcsteljesítményt leadók ésszel esznek, normálisabban mint az átlag.. :)
2014. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fGhw39-84th ***** válasza:

A kenyai maratoni futóbajnokok étkezéséről itt egy cikk:

[link]

"Most of their nutrients came from vegetable sources, and the "staple" edibles were bread, boiled rice, poached potatoes, boiled porridge, cabbage, kidney beans and ugali (a well-cooked, corn-meal paste that's molded into balls and dipped into other foods for flavoring)."

Azaz az élelem legjavát növényi táplálék adja, főleg kenyér, rizs, krumpli, káposzta, bab és a kukoricagombóc szerű cucc, amit ugali-nak hívnak.


"Meat (primarily beef) was eaten just four times a week in fairly small amounts (about 100 grams -- 3.5 ounces a day). A fair amount of tea with milk and sugar was imbibed on a daily basis (more on this in a moment)."

Húsból főleg marhahúst esznek, de hetente csak négyszer, kb. napi 1oo g-ot, sok teát isznak amit tejjel és cukorral ízesítenek. :D


"Kenyan runners were not taking supplements of any kind. There were no vitamins, no minerals, no special formulations or miracle compounds, nada."

Semmilyen táplálékkiegészítőt nem esznek, se vitamint, se ásványi kiegészítőt, semmit. :D


Ja, és a testzsírszázalékuk 6-1o% körül van. Mondjuk hetente 75 mérföldet, azaz 12o km-t futnak. Jó nagy seggdugónak kell hozzá lenni, hogy valaki ezek után azt mondja, hogy futással nem lehet fogyni.

2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Oké, próbáljuk ki!

Itt a magyar lakosság, javarészt kenyeret, rizst, kukoricát (keményítőt) és keményítő monomert (glükózt) esznek.


Nem nekem van szívbetegségem és túlsúlyom.


Meg tessék, futtassuk az embereket, különösen a nőket


[link]


Felőlem, szerinted nekem fáj tőle a térdem? Nekem az ócska karate edzésektől fájt :) Az megint más, egészségtelen mozgás.



Ám legyen, felőlem kísérletezgessünk. Közben időnként megölnek egy-egy futó nőt, ahogyan erre van is precedens (és tényleg veszélyeztetett csoportnak tekintem őket, hozzáértőként, khmm).


És majd igazi vizsgálatok során döntsük el, hogy a futás 'fogyaszt-e', egyelőre azt tudjuk, hogy ha valaki tényleg fogyni akar és hosszú távon gondolkodik, akkor le kell jönnie pont a felsorolt gabonákról, magas keményítő tartalmú gyakran amúgy is toxikus növényekről.


De persze lehet heti 120 km-t is futni, biztos reális.. addig sem értelmes testedzést végez az 'okos' (okos??? :D) Nő..

2014. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fGhw39-84th ***** válasza:
Öregem te tiszta hülye vagy. Azt gondolná az ember, hogy a tájcsi legalább a parasztok idegeit lenyugtatja, de ezek szerint még arra se jó.
2014. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig én nyugodt vagyok.


Nem tudom ki szitkozódik, mocskolódik hozzászólásról hozzászólásra :)

2014. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!