Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a minimális...

Hogyan lehetne a minimális zsíromat eltűntetnem?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok 55-56 kilóval. Ez egy jó súly. Tudom. Viszont valahogy odamászott a hasamra egy pici párnácska. Meg hát combomra is ereszkedett meg a vádlimra. Ez a futás iránti gyűlöletemnek tudható be. Szóval muszály az S-es ingembe beleférnem mert most ballagok. Ha elkezdek fehérjedús étrendet művelni és mellé jógázok és lesznek fastjaim (víznap) akkor sikerülni fog e? Ezek mellé még kellene valami sportszerű dolog amit itthon lehet csinálni. Tudnátok ajánlani?
2014. ápr. 22. 11:09
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:
35%
Nem az étkezés miatt lesz valaki vékony, jó alakú, hanem a mozgás miatt. Sokan esnek abba a hibába, hogy táplálkozási változtatással akarnak megszabadulni a kilóktól, vagy akár éhezéssel, de ennek két nem kívánt hatása is van. A jojó effektus során több fog visszamászni, amint végeztél a koplalással, illetve ha éhezel, előbb izmokat bont le a szervezet, aztán a zsírt.
2014. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Az első válaszoló összetévesztette a koplalást és a fogyókúrát!
2014. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

muszáJ b+, muszáj!

És mi az a fast? Azon túl, hogy gyors?


Nem kell semmiféle "víznap" (=koplalás)!

Ne zabálj, ne nasizz, ne igyál cukros lónyálat, hanem táplálkozz viszonylag tisztán, de ne koplalva! Mellé végezz némi kardiót és erősítő edzést és szépen megszabadulsz a kicsi feleslegedtől úgy, hogy kevés kilót veszíts (mert ez a helyes)!

2014. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem kinyírni akarom magam.

#2 Jó észrevétel. Köszi. :)

#3 Ha trágáran kezded az tapintatlanság. És ott van zárójelben hogy víznap. Logikusan jön hogy a fast a víznap. Zabálni nem zabàltam eddig sem, nasizni maximum almàt, cukros lónyálat megintcsak nem iszom. Nem vagyok hülye hogy ezekkel hízlaljam magam. De azért köszi. :)

2014. ápr. 22. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem koplalok. Tudom mi kell a szervezetemnek.
2014. ápr. 22. 13:46
 6/7 HUN_Sector ***** válasza:

Ha tudod mi kell a szervezetednek, nem tartasz víznapokat. Az ugyanis kőkemény koplalás.


Egyébként meg őseink is rájöttek, ha eszünk, lényegesen tovább élünk.

2014. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy b betű és egy + jel mióta trágárság? :P


Egyébként meg ha tudnád, akkor nem kérdeznéd és nem is lenne mit ledolgoznod.

A víznap továbbra is fas(t)ság, ilyet olyan nem hoz fel, akinek van némi fogalma arról, hogy működik a teste.


Ha mindenképpen ragaszkodsz ahhoz, hogy tudod, hogy mit kell enned (és tenned), akkor lehet, hogy a mennyiséggel van a gubanc.

2014. ápr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!