Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le könnyen...

Hogyan fogyhatnék le könnyen és aránylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Heti 5x 2órában kézilabdázok,mellette heti 3x-4x 3órákat úszom.Valami tipp sportolás mellett még?Mire figyeljek?Köszönöm előre is a válaszokat!14/L

2014. ápr. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha lehetne, nem lennenek dagadt emberek.
2014. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy 166cm 64kg vagyok:) És olyan 5-10kgtól szeretnék megszabadulni..
2014. ápr. 24. 16:08
 3/4 anonim válasza:
Én is éppen fogyózom, de én csak 3 kilótól szabadulnék meg, mert már sikerült 2-től. Kerüld az édességeket, fehér lisztből készült ételek cseréld le teljes kiőrlésű lisztre. Én reggelire almát eszek, utána zabpelyhet natúr yoghurttal keverve. Ebédre csakis egészséges ételeket eszem, a fő hogy legyen benne hús ( nem túl zsíros ). Ilyenkor nagyon fontos a fehérje is, szénhidrátokat kell csak csökkenteni. Lassan eszem, jól megrágom ami a számba van. 15 percig szoktam enni, teljesen beválik, nem eszem többet azóta, mióta lassabban eszem. A krumpli és rizsfajtákat is kerülöm. Tejet sem iszom a diéta alatt, csak rizstejet ritkán. Sovány túró mehet, meg a kevésbé zsíros szalámik, sonkák. Utolsó étkezésnél ne nagyon legyen szénhidrát, akkor jobban ajánlják a gyümölcsöket és zöldségeket. Alvás előtt 2-3 órával nem eszek semmit, de bőségesen válogatok a gyümölcsök között :) Uzsira nagyon finomak a smoothie-k, az hasonló mint a turmix. Nálam teljesen beválik. Szerintem a kézilabda megugráltat, az viszont teljesen jó. Edzés előtt dobj be valami frissítő gyümit vagy akármit, és edzés után egy kis szénhidrát mehet. Kardio edzés sem árt ilyenkor, 1 héten 3x ajánlott, de ha sokat ugrálsz akkor nincs baj. Én ezek mellett hasra is nagyon edzek, alsó-felső hasizomra is odafigyelek. Ilyenkor fontos hogy sokat igyál, és aludj napi 8 órát kb. Egyébként nézz oldalakat, szerezz több tippet és tapasztalatot. Tapasztald ki hogy mi a jó neked és állj ahhoz ami neked bevált. Olvass diétás újságot, onnan sok tippet szerezhetsz. Remélem sokat segítettem, sok sikert!! Ha szeretnéd segítek neked, ha valamit elírtam javítsatok ki :)
2014. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Megy a zöld kezecske:)
2014. ápr. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!