Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Március 3. -án el kezdtem...

Március 3. -án el kezdtem fogyózni és ma mar 2o kilóval vagyok könyebb . hozzá tennem, hogy eléggé túlsúlyos vagyok. Ez nagyon sok igy 2hónap alatt? Hozzá tennem hogy sokat mozgok es vigyázok mit eszek, meg miben mennyi kalória van!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Tavaly március, és 12+2 hónapot írtál volna.
2014. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
7 hét alatt 20 kiló? Gratula, annak gondolom nagy része izom volt... Legalábbis zsír nem szokott ilyen gyorsan eltűnni.
2014. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg. Két hónap alatt 6-8 kg a normális fogyás felsőértéke. De még a 4 kg sem kevés. Ennyi zsírtól lehet megszabadulni.

A 20 kg az nagyon sok, főként izom és víz, de attól ugyanolyan zsíros a tested.

2014. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok. Ártalmas ennyit fogyni ilyen rövid idő alatt. Biztos koplaltál nagyrészt..
2014. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vészes a dolog ha tényleg sok zsír van rajtad akkor eleinte megindul nagy ütemben a fogyás,jó lenne tudni egy kg/cm-t is. (Akár priviben is) Lassulni fog a dolog ha mégse akkor vissza kell venni a tempóból hagyni kell időt a szervezetednek hozzászokni a fogyáshoz,nekem is orvos mondta,én 42 kilót fogytam 14 hónap alatt.
2014. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkora túlsúllyal, amiből 20 kg-t lehet fogyni 2 hónap alatt, mi a fenét lehet "sokat" mozogni?


Szerintem el kéne menni orvoshoz, az unokatesóm cukorbetegsége pont így derült ki. Elkezdett edzeni meg diétázni, hirtelen lefogyott 10-15 kilót, mindenki örült, aztán vérvételen kiderült, hogy azért fogyott, mert cukorbeteg, nem azért, mert jól fogyózott.

2014. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Percenként 60-70 szívdobbanás is igenis sportnak számít!

Súlyfölösleggel is lehet dolgoztatni az izmokat, sőt muszáj :-@

2014. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pl 120-16o kilósan is lehet úszni,szobabiciklizni ezek nem megterhelők a lábra meg semmilyen más testrészre sem. Egy orvos kivizsgálás azért nem árthat vagy ha minden rendben akkor is keress meg egy diétás szakembert.
2014. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tavaly március ... ha ugy lenen nyilvan nem kertem volna masok véleményét ... e is sokallom de majd változtatok rajta
2014. ápr. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!