Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportok, torna videók...

Milyen sportok, torna videók váltak be nektek mikor fogyni próbáltátok?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de én nem tudok eljárni itthonról kondiba vagy edzoterembe. Inkább itthoni gyakorlatokat szeretnék ki próbálni. Nektek mik váltak be? Mikkel értetek el eredményt? Megköszönném a válaszokat:) (torna videóra, edzés programra, vagy olyan mozgásra gondolok amit itthon is tudok csinálni:))
2014. ápr. 24. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Péntek Enikő, egyik legjobb. Amellett, hogy zsírégető edzései vannak, izmos is leszel. Fel lehet iratkozni edzéstervre is.

2014. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)) és ezek nektek beválltak? És ha igen mennyi idő alatt látszott meg az eredmény?
2014. ápr. 24. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, Péntek Enikős.

Nekem 1 hónap után már látszott, de már 2-3 hét után éreztem, hogy erősebb vagyok. Nekem főleg a hasamon látszott, mivel ott nem volt annyi feleslegem. 2 hónap edzéstől már látszódtak a kockáim :DD

Persze emellett figyeltem az étkezésre, edzés után fehérje, általában túró formájában, kicsit kevesebb ch.

2014. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igen, Péntek Enikős edzéseket csináltam régebben. Nos akkor újra elkezdem ;) köszi a választ és a segítséget, neked pedig gratulálok a kockákhoz!
2014. ápr. 26. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!