Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, ezért...

Fogyni szeretnék, ezért sportolok, s kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mi történik a testtel. Zsírszövetek hogyan mennek össze, ez kb. mennyi idő után lesz észlelhető stb? (futásra, helyben ugrálásra, felülésekre gondolok)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Arra számítasz, hogy futástól meg ugrálástól fogyni fogsz?


Átgondoltad ezt?

2014. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én feltételezem, hogy a kérdező étrendi változtatásokat is tervezget. Legalábbis remélhetőleg, s akkor biztosan fogyni fog, de ha mellette fut akkor kevésbé kell mérsékelni, de az étkezést mindenképpen limitálni kell. A fogyást mérni egy héttel rátudod, látni és centizni meg kb. 2 hét. (feltéve, ha heti 0,5-1 kg fogyást tervezel)

Önszorgalomból nem olvasgatok anatómiát, ezért a biológiai részére mástól kell választ kapj. Viszont a futás jótékony hatásai mellett ugye tudod, hogy a legtöbb ember térde nem bírja, és fájni kezd? Ha ez megtörténne akkor hagyd abba, mert csak jobban elkopnának az ízületeid!

A helyben ugrálás meg durván szédítő, max az ugrókötél oké, de abból sem jó sok. (visszér, stb.) Bemelegítésnek viszont mehet. A súlyemelgetés jó akkor, ha kidolgozott izmokat akarsz, szal ha a kondis alak a cél, akkor fehérjedús táplálkozás. Ha meg nem, akkor sima mozgás és nem kell annyi hús.


18/L

2014. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Egy intelligens, tájékozott és jóhiszemű fiatal nő.


Ráadásul a Gyakorikérdéseken. Remélem egyszer majd utcán is szembe jössz velem :)

2014. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a bókot, mondjuk kétségtelenül meglepett. :)

A személyes találkozás potenciálja körülbelül 1:kb. 7 milliárd, de a lehetőség adott. Virtuálisan pedig, ha te is kisebb hobbiként próbálsz segíteni az itteni tömegen, akkor akár többször is felfedezni vélhetsz engem válaszolóként néhány kérdéskategóriában.


Visszatérve a passzív kérdezőnkre; igazán feléledhetne, és esetleg feltehetné a benne megfogalmazódó kérdéseket, ha van ilyen. :)

2014. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez kisebb esély mint a lottó 5-ös?
2014. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden kétséget kizárólag! :D
2014. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

.csába


És ha azt mondod hogy Magyarországon élsz, és itt csak 10 millió ember él akkor..?

2014. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor erre azt mondom, hogy az arány 1:10.000.000 (jó esetben, mert ez is már kevesebb lett azóta).

Meg nem tudom miért akarsz találkozni, meg miért pont itt konzultálunk erről, de egyébként sem keresek párt, ezzel nem állítva azt, hogy lenne, de nem igazán vagyok olyan ismerkedős típus, s különösen nem találkoznék az internetről "megismert" vadidegen személyekkel.

2014. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert ez mókás :)


Tényleg aranyosan írsz. Az sem baj ha eszel tejet :)

2014. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

El kell ismernem, hogy valóban mókás, amíg a moderátorok ki nem szűrik :D


Tejet kb. 2 éve nem ittam, joghurtot szoktam enni, meg esetlegesen havi 2x túrót. Igazádiból lehet már a túrót is redukálom, haha

De, ha ilyen sikerem van az írással, akkor lehet még egy könyvet is kreálok, csak még nincs ihletem.. de ha jobban belegondolok, a cím akár lehetne "Mentségeim a joghurtevés mellett" is, vagy valami ilyesmi :D

2014. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!