Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a Norbi Update szerint...

Ha a Norbi Update szerint élsz, és csak pár kiló felesleged van, mikortól lesz észlelhető a fogyás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Kb. 2 perc.
2009. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát ez sok mindentől függ. Hogy pl. sportolsz-e mellette? Hány kg kellene, hogy lemenjen? Én is Norbizok, és már fogytam 7-het. Ha gondolod kérdezz, és segítek, ha tudok!
2009. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! 3 kiló feleslegem van, és az is mind a hasamon...
2009. máj. 20. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az igazán nem sok. :) Szerintem azt, ha tudsz sportolni a fogyi mellett,akkor kb. 2 hét alatt le tudod adni. Ha a hasad gázos, akkor arra felüléseket, hasprést, lábemelgetést kellene csinálni. Kb. heti 4x-5x 20 percet-fél órát. De ne kezd egyből sokkal, nehogy túlhúzd az izmokat. De ha bírod, akkor mehet. A felüléseket főleg akkor csináld, ha tudod hogyan kell helyesen, mert különben megránthatod a nyakad, hátad. De igazából futhatsz is, mert egy idő után úgy is elkezd a hasadról is lemenni. Viszont aerob mozgásnak min. 40 percnek kell lenni, hogy érjen valamit. De persze a futásnál is fokozatosan.
2009. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2009. máj. 20. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 kiló miatt nem érdemes ekkora összegeket áldozni... mozogj egy kicsit és kész.
2009. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó az, ha egészségesen eszel, de valóban napi fél óra-óra mozgással lemegy 1-2 hét alatt az a 3 kilócska :) . Aztán ne is hagyd abba, hetente kétszer kocogj, fuss egy órácskát, jobb lesz a közérzeted is.

2009. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért erre a kúrára nem kell összegeket áldozni. Nem kell update-es cuccokat venni, csak elhagyni egy pár dolgot. Az meg csak nem kerül már többe?
2009. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is 5-6 kg-ot kell leadnom, de azt mondják kicsiből fogyni nehezebb és később látszik meg az eredmény, de kitartás és sikerülni fog. Nekem Rubint Réka tornái sokkal jobban teszenek, mint Norbi tornái. Érdemes csinálni őket, mert a fogyás is gyorsabb, feszesebb leszel és nő az önbizalmad. Én egy hete belevágtam és naponta tornázok. Van, hogy 40-50 prcet és van, hogy csak 20-at. Jobb tőle a kedvem is. Sok kitartást és az a három kiló tényleg hamar leröppen rólad.
2009. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!