Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 24%os testzsírt szeretnék...

24%os testzsírt szeretnék lecsökkenteni 13%ra. Nem érdekel mennyire drasztikus,2-3 héten belül MUSZÁJ, nagyon nagyon sok pénz és gyakorlatilag a hátra lévő életem függ ettől. Ezzel az étrenddel el tudom érni 2-3 héten belül?

Figyelt kérdés

Igazából csak fogynom kell, de izmot nem szeretnék veszteni (tudom, hogy egy kicsi úgy is lemegy, de edzek mellé), zsírból elvileg még 6 kilónak kéne lemennie 13%ig.

szóval, az lenne a lényeg, hogy szednék vitamint. Meginnék ebben az időszakban 3 kávét/nap, 4 liter víz. Napi egy fehérjeturmix vízben, és minden 4. nap elrágcsálok egy egész jégsalátát. Rendeltem nocarb tésztát, mert sok kérdést láttam itt ezzel kapcsolatban, és utánanéztem és elég jónak tűnik és a kajám 80%át ez tenné ki. (22 kalória van 1 adagban, 0g szénhidrát, nullás glikémiás index)

és persze edzenék is (2 éve csinálom csak eddig nem diétáztam mellé szóval ez nem plusz terhelés)

szerintetek így 2-3 hét alatt sikerülhet?

17/L


2014. máj. 3. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Fogyni lehet éppenséggel 3 hét alatt 6 kilót,de véletlenül se hidd,hogy a testzsírod majd' 10%ot fog csökkenni ennyi idő alatt. Fizikai képtelenség,akkor is,ha a fejed tetején pörögsz estig
2014. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Halott ügy.
2014. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, mert nem csak zsirt veszitesz, hanem izmot is. Es az elettapasztalatommal azt mondom neked, nemfog az eleted mulni ezen ;)
2014. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

próba szerencse. nem élném túl ha nem tettem volna meg mindent...

és akkor szerintetek nagyjából mi lesz 2-3 hét múlva? mármint maximum mennyit csökkenhet?

2014. máj. 3. 21:29
 5/24 anonim válasza:

Ha ilyen brutálisan le fogod csökkenteni a kalóriabeviteled, akkor sajna izmot fogsz veszíteni, nem is keveset, mielőtt tested megpiszkálgatná az elraktározott zsírt.


Egyáltalán jól értem, hogy semmi mást nem akarsz enni, csak nocarb tésztát (ami tiszta glucomannan), 4 naponta egy jégsalátát és egy fehérjeturmixot? Tehát bevinnél kb 25 gramm fehérjét, 0g CH-t és 0g zsírt?

2014. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

2-3 het alatt szimplan rosszul leszel, es iszonyat gyenge leszel. Valamennyi zsir lemegy, de tobb izom.

13% testzsir egeszsegugyi kockazatot rejt, peldaul siman abbamaradhat a menstruaciod, nem lesz eleg hormonod.

Es az ehezestol egyeb gondjaid es betegsegeid is lesznek.

2014. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
0%
a turbo di*ta porral 2 het alatt 5 kilo lemegy!!! nalam bevallt:)
2014. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

nem életem végéig kell :) ennyit azt hiszem el tud viselni a szervezetem. Nem egészségtelenebb, mintha tömném a kakaós csigákat meg az egyéb finomságokat és minden héten 3x berúgnék mint a kedves kortársaim:D (najó néha én is..)

2-3 fehérjeturmixra gondoltam a nap folyamán, a nocarb tészta tiszta rost, + a vitaminok és rengeteg víz. Mi kell még?

2014. máj. 3. 21:39
 9/24 A kérdező kommentje:
5 kiló egy hét alatt?:O te jó ég, mégis mi van benne?:D
2014. máj. 3. 21:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted jobban megviseli a 13% zsir, mint a berugas. Eleg egyszer felboritani a hormonhaztartasod, hogy tobbe az eletben ne mukodjon gyogyszer nelkul. Ezt akarod 17 evesen?
2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!