Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 kg-tól szeretnék megszabadu...

13 kg-tól szeretnék megszabadulni. Akik kb ennyit fogytak, milyen volt az étrend?

Figyelt kérdés
konkrét ételekre lennék kíváncsi.persze a mozgás meglesz,csak szeretném előre tudni az ételkombókat :)
2014. máj. 5. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly 2 hónap alatt 7 kg fogytam, majd történt egy dolog, így vissza is híztam.

Most 14 kg-ot szeretnék fogyni.

Nagyon egyszerű a dolog: semmiféle cukros illetve lisztes ételt nem szabad fogyasztani. Továbbá a tejtermékekkel és a gyümölcsökkel is óvatosan kell bánni, hiszen ezekben is sok a szénhidrát.

Étel kombinációk: hús+zöldség. Bármilyen húst bármilyen zöldséggel.

Nekem ez volt tavaly az étrendem, és idén is szeretném követni:

1. Zabkása [link]

2. Egy db gyümölcs, apróbb szeműekből kb 15 dkg

3. Grill csirkemell, comb, pulyka stb, párolt zöldségekkel, én nagyon szeretem a kelkáposztát, cukkinit, brokkolit, sárgarépát, karfiolt.

4. Saláta: nyers zöldségek. Kedvencem a waldorf, persze diétásan. Vagy csak egy tavaszi vegyes salátát eszem, ami retekből, jégsalátából, uborkából, paradicsomból áll. Főtt tojással vagy tonhallal eszem.

5. Sült halat vagy túrókrémet eszem. [link]


Én így étkezem és ez nekem bevált. Nem csak a súlyom csökkent, de a bőröm, és a hajam is szép, erős egészséges lett tőle.

2014. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem :) köszön a válaszod,megfogadom!
2014. máj. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!