Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek ne ítéljetek el. Elég...

Kérlek ne ítéljetek el. Elég undorító dolgot csináltam. Szerintetek mennyi kalóriát számoljak erre?

Figyelt kérdés
Szóval szülinapom volt nemrég. Kaptam egy rakás csokit. Bulimiás voltam, amiből egy éve egyedül kigyógyultam. Megláttam az előbb azt a sok csokit és megint rámtört a falásroham.. Most viszont (mert tudom hogy utána úgyis meghánytattam volna magam) nem nyeltem le a csokit, hanem megrágtam és kiköptem. Egyáltalán nem nyeltem közben, csak akkor amikor semmi nem volt a számban. Ha 360gramm csokit "ettem" abból mennyi kerülhetett le a gyomromba mégis?
2014. máj. 8. 20:45
 1/4 LiEli válasza:

Ne szégyelld magad. Én is fogyózom, és tudom milyen néha milyen nehéz megállni egy-egy finomságot, bár én soha nem csináltam azt amit te, meg tudlak érteni. De ne csináld többet. Csak ártasz a lelki békédnek az efféle "bűnözéssel".


Hogy mennyi kalóriát számolj fel rá? Végül is csak az került a gyomrodba, ami a nyáladdal, úgymond lecsúszott. Nem olyan sok az.

2014. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire édesszájú vagy és nem bírod megállni, akkor inkább egyél pár kocka étcsokit, egy müzliszeletet, valamilyen édes gyümölcsöt, vagy gabonapelyhet tejjel. A diabetikus csoki is hizlal valamennyire (bár nem annyira, mint a rendes) és állítólag nem jó az íze, de biztos találni köztük finomabbakat is.
2014. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Pff. Inkább ne egyél csokit, egyszerűbb. Milyen idióta csinál ilyet hogy megrág valamit és utána kiköpi akkor inkább ne egyél, fölösleges elpazarolni így 3 tábla csokit. Néha akkora baromságokat lehet itt olvasni hogy az hihetetlen és még nagy részük nem is kamu.
2014. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj! Ezt álevésnek hívják. Nem pont egy egészséges dolog és az evészavar egyik kísérője is, de még mindig jobb a hányásnál.

El kell döntened, hogy csak azt veszed a szádba amit, le is fogsz nyelni és bent is marad. Ehhez nagy akarat erő kell, de egy egészségesebb élet várhat rád..


Hogy mennyi kcal lehet azt nem tudom, de a száj az emésztés 1 fázisa és vannak szájban diszpergálódó gyógyszerek is, tehát azért valamennyit bevittél.

Kitartást kedves kérdező és egészséges életet.

2014. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!